Wyniki wyszukiwania

  1. Zepelin

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    Dellfia - nie umiem ale co mi tam
  2. Zepelin

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    No zgłosiłeś . Dawaj synchro - pochwal się .
  3. Zepelin

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    W tym wydaniu konkurs nawet nie taki durnowaty jak się wydaje. Nikt się nie zgłosił, więc .........
  4. Zepelin

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    Pochwal się synchro treningowym :)
  5. Zepelin

    [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) Dellfia b) Teos
  6. Zepelin

    [Zakończony] Gracz Roku 2023

    a) Dellfia Teos b) Bartolomeo 2002 c) Bartolomeo 2002 d) pełen pasji, nigdy nie zawodzi, zawsze pomaga
  7. Zepelin

    Gracz roku 2022

    Tak się zastanawiam. Czy podanie kandydatury innego gracza, nie jest równoznaczne z chęcią wzięcia udziału w zabawie ( konkursie ) ?
  8. Zepelin

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    1. zbliżyć się do jakiegoś otworu lub wychylić się skądś albo wyjść na chwilę, aby popatrzeć, co się dzieje na zewnątrz
  9. Zepelin

    Dyskusja na temat wydarzenia Letnia Grepolympia 2023

    "Od 27 czerwca, godz. 10:00 czasu serwera, do 7 lipca, godz. 10:00 czasu serwera" 27 czerwca, godz. 10:00 czasu serwera, do 28 czerwca, godz. 10:00 jest 1 dzień 28 czerwca, godz. 10:00 czasu serwera, do 29 czerwca, godz. 10:00 jest 2 dzień 29 czerwca, godz. 10:00 czasu serwera, do 30...
  10. Zepelin

    Dyskusja na temat wydarzenia Letnia Grepolympia 2023

    "''Każda z dyscyplin będzie trwała 3 dni, a sklep będzie otwarty przez 2 dni po zakończeniu ostatniej dyscypliny." cos tu sie chyba z ilością dni nie zgadza 4*3 to 12 a od 27.06 do 7,07 jest 10 dni
  11. Zepelin

    Statki

    B1 - C6 - D4 -E5 - F2- F7- H8 -I4 - C9 -G10
  12. Zepelin

    Dyskusja na temat nowego świata

    Drogi leito czy zechciałby pan swój post zaopatrzyć w informacje o autorze tekstu i skąd cytowany tekst pochodzi. Nie chciałabym się stać przyczynkiem do naruszenia praw autorskich pana K.M.
  13. Zepelin

    Dyskusja na temat nowego świata

    Inaczej. Biorąc pod uwagę, że dla szeregowego gracza, cuda to wysyłanie surki i skracanie, gdzie i kiedy każą, to samej nauki gry w trakcie ich trwania za wiele niema, a jeżeli jest, to jej efekt można zobaczyć w trakcie następnych cudów. Oczywiście zgadzam się z tym, że o samych cudach można...
  14. Zepelin

    Dyskusja na temat nowego świata

    Nie musisz mi się tłumaczyć :) Ja też mam takie rankingi jak wchodzę po złoto i nie gram. Zapytałam, bo wspomniałeś o graczach z końcówki rankingu. :) A "Szukam miłości" to nie mój sojusz, w sensie, nie ja go zakładałam, nie ja go prowadziłam i nie ja podejmowałam najważniejsze decyzje...
  15. Zepelin

    Dyskusja na temat nowego świata

    1. ok 2. ten bambik to niby: Ty, Porekim czy " czarny kon klanu" bo nie wiem . 3. Nie moje wina, że akurat on klan już chyba z 3 lata tworzy i jest w tej dziedzinie jedynym znawcą . 5, Ciasteczka czyściłam, nie moja wina, że to wylogowywowuje z fo ;( a nikt mi nie chce powiedzieć jakie...
  16. Zepelin

    Dyskusja na temat nowego świata

    Ale, że niby ja ? Ja nie zakładałam żadnego sojka xd A tak poważnie, to nie wiem ile razy na tym Fo czytałam jak to Oszczepcs twierdził, że to trzeba czasu i ......... więc wiesz. A jaką TY masz wymówkę ? Ja tam, żadnego poradnika na ds, nawet klanu nie widziałam, więc nie wiem, o czym ty...
  17. Zepelin

    Dyskusja na temat nowego świata

    Zawsze możesz założyć sojusz, przygarnąć paru "bambików" , podzielić się wiedza i doświadczeniem i stworzyć dobrą ekipę.
  18. Zepelin

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Następnym razem polecam, u nas na razie działa. ;)
  19. Zepelin

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Poważnie ? Wskaż mi w takim razie żart z Lastów, ze stracili cudaka mający taki sam wydźwięk jak żarty Dzidy i twój .
  20. Zepelin

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ach te kompleksiki OsZczepCSa To, że Ty i twoi kompani z klanu pomiatacie innymi, to wiadomo, ale na litość nie wmawiaj tego innym. Poniewieracie*
Do góry