Wyniki wyszukiwania

  1. SymplicjuszCzerwoneWino

    [Nowość] Nowy świat

    Witam was, Proponuję zrobić świat który nie skończył by się za szybko, mam na myśli ustawienia 1/1/1 max 1,5. Zakończenie które bym preferował to Olimp, dawno go nie było System podboju Nowy No i oczywiście moim zdaniem przy takiej prędkości to BRAK bonusu nocnego, bo po co :p Jak wam się widzi...
  2. SymplicjuszCzerwoneWino

    [Nowość] Nowy świat - Propozycja odświeżenia starego świata

    Może by tak odświeżyć stare światy typu hiperborea czy achilles. Co sądzicie o założeniu ponownie takiego serwera? Mogłoby być to coś ciekawego dość
  3. SymplicjuszCzerwoneWino

    [Ulepszenie] Eventy

    Brak eventów na aplikacji utrudnia troszkę grę, niby można na telefonie wejść przez przeglądarkę ale po co tak utrudniać? Można by było dodać eventy do aplikacji. Co o tym sądzicie?
  4. SymplicjuszCzerwoneWino

    SymplicjuszCzerwoneWino

    Cześć koledzy.... znajomi... no dobra to tylko cześć. Ich'm Symplicjusz
  5. SymplicjuszCzerwoneWino

    [Ulepszenie] Kolorowanie rezerwacji

    Propozycja aby dodać, że oznaczenie rezerwacji po zmianie koloru danego sojuszu też się zmienia. Niby nie dużo a mogłoby rozjaśnić bardziej wyspy jak i ułatwić grę. Co o tym pomyśle sądzicie, wg mnie byłoby super jak by to weszło :)
  6. SymplicjuszCzerwoneWino

    [Nowość] Konkurs cosplay

    Witam was wojownicy, wpadłem na pomysł aby trochę urozmaicić grę, co byście powiedzieli na konkurs cosplay tzn. w grę wchodzą stroje zarówno Bogów greckich jak i postaci. Nagroda za najlepsze pracę określoną ilość złota. Przy wykonywaniu takich stroi trzeba by było troszkę pogłówkować aby...
Do góry