Wyniki wyszukiwania

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Gratuluje wygranej Lisom. Bardzo wyrównana walka do końca.....ale to był bardzo mocno obstawiony serwer. Pewnie długo takiego nie zobaczymy....tym bardziej że wielu graczy albo kończy z grepo...albo robi sobie dłuższą przerwę. Chciałbym też podziękować wszystkim graczom koalicji którzy się...
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    pierwszy raz się z tobą zgodzę alpha
  3. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A skąd wy wyciągacie wnioski że to Zyga rządzi????
  4. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    alpha o co masz pretensje? ZC wykorzystało to że Lisy miały bunty to prawda.....podobnie ja zrobiła to SIGMA, jak my wbiliśmy bunt lisom...tak samo jak COŚki, Armagedon i Martwa Cisza. Wyobraź sobie że na tym polega działanie w koalicji. Razem latamy na akcje na lisy i razem też się bronimy...
  5. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Alpha ...ty naprawdę masz duży uraz do CSW.:eek: Pomijam to że porównujesz grę na zupełnie różnych światach (no wybacz ale nie ma sensu porównywać tego świata z np Tarasem albo Pegasem) Bawi mnie twoja hipokryzja....tu na FO jak tylko pojawia się ktoś z CSW to musisz wtrącić swoje trzy...
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    bardzo fajne porównanie....tylko pomijasz parę detali: 1.Koalicja ma dużo więcej graczy niż lisy....ale ilość to nie wszystko ....liczy się też jakość....a patrząc na statystyki np w bobach to tu przewagę mają Lisy (Lisy mają średnio 239k na gracza....Sigma tylko 164k). (+1 dla Lisków) 2. Lisy...
  7. Polityka i mapki

    może by ktoś zrobił aktualizacje mapki i sytuacji politycznej na tym świecie??
  8. Dyskusja na temat nowego świata

    do tego dodać trzeba dużą ilość graczy, 3 miasta na start ....to oznacza że era cudów zacznie się na wiosnę...a nie lato. a nie ma nic gorszego niż świat który się wlecze i skończyć nie może...a gracze odchodzą, rozbiórki itp
  9. Rozmowa Ogólna

    A wystartował kiedyś nowy świat podczas eventu??
  10. Prędkość świata na kolejny serwer z nowym systemem podboju.

    4/4/4, zakończenie Cuda, morale nieaktywne, bonus nocny 22:00-06:00
  11. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    gdzie tu tu widziałeś legendarne CSW? tu gra raptem paru graczy z CSW...i nic więcej. Można za to zobaczyć jak sławne śpiochy się zeszmaciły grając kretami......duża zmiana od czasu lapitosa
  12. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    dlaczego pomyłka? pomyłką jest olous gdzie cudaki buduje tylko jeden sojusz i nie ma żadnej walki. Tu na pegasie trwa walka i wynik nie jest przesądzony
  13. Gracz Roku 2020 - Głosowanie

    a)Gamir b)Taras, olous Głos na: yavus (Koichiro) oraz na safona10
  14. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    szkoda dyskutować z pewnymi osobami. chciałbym podziękować za grę graczom z Nocnych Marków. Gra była super i liczę że się spotkamy na innych światach. pozdrawiam
  15. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    teraz to żeś dowalił.....nie będe komentował ilosci naszych graczy ogarniętych.... ale to ze u was jest tylko 5?? ładni to świadczy o opinii jaką masz o graczach z którymi grasz ponad rok. widać że szacunku nie masz nie tylko dla wrogów ale też i dla swojch jak więcej jest w markach takich...
  16. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    nie zapomnimy ...bo trudno nie pamięć tak bezsensownej strategii. było by inaczej jak by wam to coś dało ......np jak byście zabrali miasta graczom których fejkowaliście albo zmusili rezygnacji z gry albo do szaraków. ale tego wam się nie udało nam tak
  17. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    czytaj ze zrozumieniem kolego ...napisałem że chodzi mi o listę graczy sojuszu który zbudował 4 cudaki i wygrał świat. mój nick widnieje na tarasie twój na hermonasie nie...więc nie zbudowałeś 4 cudaków. Zgaduje ze dostałeś koronke za pomaganie sojuszowi głównemu 3 miejsce w bobach ma małe...
  18. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    ja gram żeby się bawć. Jak jest możliwość wygrania to wygrywam i cieszę się z tego zwycięstwa, czego potwierdzeniem jest komnata chwały. TY najpierw się wywyższasz i lekceważysz przeciwnika, a jak przegrasz to pomniejszasz range zwycięstwa przeciwnika....tak żeby usprawiedliwić swoją porażkę i...
Do góry