Wyniki wyszukiwania

  1. [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) Greda b) Neapolis
  2. Dyskusja na temat nowego świata

    No właśnie dlatego byłoby ciekawiej, bo trzeba decydować kim grasz i liczyć się z takimi minusami w zamian za plusy :D
  3. Dyskusja na temat nowego świata

    no całkiem spoko mogłby by to być, taka specjalizacja danego gracza :) jak w innych grach są paladyni, rycerze, magowie i mają określne profity z tego tytułu to tutaj byłyby inne typu: 1. pirat: +10% do ataku jednostek morskich/-20% do ataki mitami, 2. mityk: + 20 do ataku jednostkami...
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    szukam sojka
  5. Świat z przyjacielem

    Pomysł ok, ale niewykonalny. Dałem na tak, bo chociaż jakaś inicjatywa XD Po pierwsze primo - ludzie narobiliby mulciaków, żeby trafić do danej strony razem ze swoją stałą ekipą i finalnie i tak te same ekipy by grały. Po drugie primo - mulciaki, które wylądowałyby w przeciwnej stronie byłyby...
  6. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    e tam, na mnie kiedyś leciał chyba 36h :p
  7. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    ŻabiSyn zapomniał chyba, że gra się nie tylko w nocy, ale też w dzień - jak normalni ludzie :)
  8. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    może i nuda, ale wojsko odbudować możliwe, że w końcu się uda :cool: moi elitarni wojownicy lubią dalekie podróże na m54, mają płacone za delegacje
  9. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    dzień zakończony bez bana oraz bez szaraków. jest sukces i spokój XD
  10. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    ej, moje zniknęły. co to za czary? o_O
  11. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    zeus wielki 2 gdzie jesteś?
  12. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    no ja w zasadzie też dokładnie nie wiem tylko gruz i gruz xd nic więcej chłopaki między sobą nie piszą ale zakładalem że to chodziło o te miasta. pioter ciesz się, że nie groził Ci w rl bo tak ktoś tam pisał, że takie groźby dostał :D piksele to tam nieważne są, życie i zdrowie człowieka się liczy
  13. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tam to mieli, ale ja myślałem że tu mowa o 44 :D ja się na m45 nie znam i nie wiem kto tam w desancie starym xyz brał udział. ale no jedynie stare xyz ciągnie teraz stare hh. aż się zastannawiam komu bardziej się opłaciła ta fuzja :D
  14. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    ale tak nawiasem tylko mówiąc wy wiecie, że niszczyciel i hertke mają większość miast na m45? to jak mają synchro z 1/2 miast na m44 robić?XD
  15. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    bobownia top sojek. mieliśmy nawet francuza ale wiza się mu skonczyła.
  16. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    3rr0r. klasa synchro, info o ostatnim wyczynie już się niesie :)
  17. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    halo Policja, proszę przyjechać na grepolis
  18. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    panowie dobili targu, chociaż odbyło się to chyba za pomocą bezpośrednich form wejścia w posiadanie miasta a nie w formie dobrowolnej darowizny :D
  19. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    przykład postu, który zestarzał się źle xd większość powracała z urlopów bo na nim faktycznie była w realnym życiu, to co miała grać w grepo zamiast cieszyć się życiem?XD
  20. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    pasujemy do siebie, również oferuje NIC :) SPRZEDANY!
Do góry