Wyniki wyszukiwania

  1. Xeener

    Pseira - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bronder idę po Ciebie Kochasiu <3
  2. Xeener

    [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    Xeener Milas
  3. Xeener

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dziękuję <3
  4. Xeener

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bronder proszę o podtrzymanie tradycji i walnięcie szarych a nie uciekanie na urlop. Rozumiem, że postanowienie " Nowy rok, nowy ja " ale Twoje szare są jak fajerwerki w Nowym Roku, muszą być.
  5. Xeener

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Kocham Ciebie Bronderku <3
  6. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Każdy może mieć słabszy świat Słonik.
  7. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Gdzie? Bo jak na razie to zagrozili mi interesów robienia tutaj :/
  8. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Podziękuje. Meksyk tonie w narkotykach
  9. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Śniegu? Nienawidzę zimy... Znów do Egiptu trzeba uciekać ehhh
  10. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ja za hajs zrobię sporo. Chłopaki z Lisów coś o tym wiedzą. Ile płacisz?
  11. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Mi też przelejesz? Dam filmik z pończochą i zobaczysz moje piekne nóżki. Tylko ogolę
  12. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Teraz tak patrze na Twoje zdjęcie... I przypomniały mi się te mega perfumy za 15zł z biedry. Tak uwielbiam ten zapach
  13. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jeżeli, aż tyle o tym wiesz to masz w tym spory udział. Druga opcja, jest też taka, że wykorzystując sytuację z szarkami Kebaba, próbujesz wzbudzić wśród naszych graczy strach. Oczywiście przed kolejnym wybrykiem, tyle że innego gracza. Więc
  14. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Bo jest, jak oddasz cudaki to chłopaki dadzą ten filmik na fo. Chodzą takie słuchy. Więc wtedy zobaczysz jak pięknie się prezentują na mnie.
  15. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nie powinieneś/aś oceniać sytuacji, przy której Ciebie nie było. Nawet jeżeli wysłuchałeś/łaś jedną stronę, to wysłuchaj i drugiej. A zapewne, będziesz miał/ała zupełnie inne spojrzenie na całą sprawę. Co do reszty czerwonych to musicie wiedzieć, że się nie poddajemy i dajemy z siebie wszystko...
  16. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Chłopaki z przeciwnej strony, niby powiedzieli mu, że będzie miał darmowy teleport na spokojniejsze morze, jak walnie szare. Posłuchał się.
  17. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Oszczeps dałby radę. Na wygraną czy przegraną nie mamy wpływu. Nawet możemy mieć najsilniejszy sojusz na grepolis, a zabraknie przykładowo zgrania sojuszu i klapa. Możesz być w tym topowym sojuszu, który wygrywa świat. Możesz być największym szczekaczem, co to nie Ty... I nawet wtedy możesz...
  18. Xeener

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Wiele spraw było takich problematycznych, co do gry. To nawet nie wiedziałaś co masz napisać. Dlatego no, jedna jaskółka wiosny nie czyni.
  19. Xeener

    Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A to może podobny nick był
  20. Xeener

    Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Witam Ciebie. Już dawno nie widziałem Twojego nicku. Chyba ostatnio na Carphi jak szare zrobiłeś. ( CHYBA)
Do góry