Wyniki wyszukiwania

  1. Hamdam

    Dyskusja na temat nowego świata

    Wie ktoś może kiedy startuje ten nowy świat?
  2. Hamdam

    Dyskusja na temat nowego świata

    Wszystko w porządku, ale odpiujecie na wiadomość jakiegoś gościa, a co z ustawieniami świata? W końcu masa osób pisze o tym. Gościu napisał raz i dostał odpowiedź. A co z całą resztą i głównym sporem? Może lepiej się wypowiedzieć w tym temacie Szanowna Pani? :)
  3. Hamdam

    Dyskusja na temat nowego świata

    Tak jak wyżej piszą. Tej grze POTRZEBNE są światy bez złota. Ze świata na świat jest coraz mniej ludzi grających w Grepolis. Jak myślicie, dlaczego? Dlatego, że tu się płaci dosłownie za wszystko. Gracz początkujący dosłownie nie ma szans przetrwanie a tym bardziej na wygranie świata, dlatego iż...
  4. Hamdam

    OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

    System: - stary - - nowy - X Zakończenie: - cuda - X - dominacja - Morale: - tak - - nie - X Prędkość: świata: - 1 - - 2 - - 3 - X - 4 - szkolenia: - 1 - - 2 - - 3 - X - 4 - handlu: - 1 - - 2- - 3 - X Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 - - 22:00 - 6:00 - - 23:00 - 7:00 - - 0:00 -...
  5. Hamdam

    Rozsypanka

    Zwycięstwo jest losowe. To, że ułożyłeś i pierwszą i drugą raczej nie ma znaczenia. Osoba która ułożyła tylko jedną ma takie same szanse na zwycięstwo jak osoby które się męczyły również z pierwszą. Więc zachowanie ze strony moderatorów jest bardzo nie fair.
  6. Hamdam

    Rozsypanka

    Zgadzam się z tobą w 100%. Druga rozsypanka była o wiele łatwiejsza (i to delikatnie mówiąc) od pierwszej. Drugą ułożyłem w około 12minut, pierwszą w około 5 godzin...
  7. Hamdam

    Rozsypanka

    Rozsypanka dalej niestety nie działa.
  8. Hamdam

    Rozsypanka

    Witam. Pierwszą rozsypankę układałem ponad 4 godziny. Męczyłem się nad nią jak większość osób, które to układało. A teraz wy mówicie, że ona jest za trudna i dajecie łatwiejszą rozsypankę? Nie jest to chyba dobre rozwiązanie. Uszanujcie naszą pracę. Jest to konkurs, to chyba samo za siebie mówi...
Do góry