Wyniki wyszukiwania

  1. xXxShockWavexXx

    Delikatna zmiana misji wyspowych

    Czy była by możliwa delikatna poprawa misji wyspowych ? Chodzi mi o to że np czasem trafiają się fajne i przydatne nagrody ale zwykle nie tam gdzie trzeba ... już tłumaczę. Przykład na wyspie mam jedno miasto i mam w nim biremy pojawia się misja i jako nagroda przyspieszone ruchy wojsk super i...
  2. xXxShockWavexXx

    [Wyjaśnione] Brak możliwości odpalenia pochodów :D

    nie mogę klepać pochodów coś się nie działa :(
  3. xXxShockWavexXx

    Wysyłanie Wojska z Grupy.

    Witam czy istniała by możliwość dodania wysyłania wojska z grupy np tworzymy grupy "biremy","Deff"czy tam "Ognie" i teraz to wygląda tak że trzeba wchodzić w grupę i przeskakiwać z miasta i wysyłać wszystko ręcznie. Nie dało by rady tego zautomatyzować jeden przycisk np Wyślij wszystkie z...
  4. xXxShockWavexXx

    Limit Aktywnych Misji

    Chciał bym się dowiedzieć w jakim celu został ustawiony limit aktywnych misji na 3 ? Na początku serwera/gry tych misji jest całkiem sporo i czas na wykonanie misji jest coraz większy to nie wiem czy to takie super rozwiązanie. W późniejszym etapie tych misji jest mniej... to już nie robi to...
  5. xXxShockWavexXx

    [Ulepszenie] Nagrody Lojalnościowe?

    Dostałem dzisiaj nagrodę za 1 rok konta na grepolis :) Niby fajna nagroda ale otrzymałem ją na świecie na którym nie długo będzie era cudów i jeszcze dopiero zacząłem grać tak że nie wykorzystam nawet potencjału tej nagrody. Nagrodę można przenieść na inny świat w ciągu 14 dni jeśli nie...
  6. xXxShockWavexXx

    Najnowsza Aktualizacja.

    Po najnowszej aktualizacji gra nie działa prawidłowo grafika nie wyświetla się w sposób prawidłowy. Na ruchomych raportach widać tylko liczby :) Ciasteczka mam ok wszystkie zjadłem :)
Do góry