Wyniki wyszukiwania

  1. Sytuacja na świecie Olint

    Dzięki za grę tym co zostali do końca, cześć :)
  2. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

    Stachu, ale przecież wszyscy dokładnie wiedzą, zreszta od Was to wypłynęło, ze akcja była przygotowana przez Damiana bodajże w ten sposób, żeby zmulić serwer i odbić cudaka, wiec tu nie ma co kłamać. Stało się i tyle, każda taktyka jest dobra dopóki działa - No teraz podobno ma nie działać :)...
  3. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

    Najpierw nowy event, bo dawno nie było - już z dobre 5 dni, a później dopiero serwery. Spokojnie, wszystko w swoim czasie i w odpowiedniej kolejności..
  4. Sytuacja na świecie Olint

    Oczywiście, że teraz celowaliśmy w więcej. Jednak 1,5 miesiąca temu połowa xxxx była na urlopach, sojusz się rozpadał i szukaliśmy alternatywy, żeby gdzieś dograć ten serwer, a o jakichkolwiek cudakach nawet nie marzyliśmy - i do tego się odwołuję, bo jednak udało się pozbierać i powalczyć. Nie...
  5. Sytuacja na świecie Olint

    Gratuluję Karkówkom. W końcu wyrównana era cudów i walka praktycznie do samego końca, a na początku naprawdę na minuty. No i co najważniejsze, wreszcie cudaki, które nie były rozdane przy zielonym stoliku i później rozdawanie koronek dla 3/4 serwera :) 1,5 miesiąca temu brałbym w ciemno te 2...
  6. Sytuacja na świecie Olint

    A moim zdaniem zwyczajnie nieeleganckie zachowanie, tak samo jak kretowanie u nas i u Liści - no ale z drugiej strony i obiektywnie.. jak jest okazja to czemu nie skorzystać..? Karkówki czy z kretem czy bez kreta, czy z szarakami pod kolony czy bez szaraków to i tak są tu zdecydowanie...
  7. Sytuacja na świecie Olint

    Lepiej wyslac i utopić kolona na biremach i z szermierzami na pokładzie niż z zestawem offa i 40 katasami na pokładzie, które są kompletnie bezużyteczne przy kolonie. ;)
  8. Sytuacja na świecie Olint

    Albo rewolucję albo stagnację. Obstawiam to drugie.
  9. Sytuacja na świecie Olint

    To prawda paczek. Prawdopodobnie wygrają Ci u których wysypie się mniej istotnych graczy przed cudakami. ;)
  10. Codzienne odznaczenia cd.

    Tak samo jest z Grabieżcą dnia - a przynajmniej było z rok temu - w rozwinięciu napisane, że nagroda przyznawana za zrabowanie największej ilości surowców, a dostawało się za największą ilość zrabowanych miast. Do tej zbędnej dyskusji się jeszcze wtrącę - No no, nikt dla blach nie gra, a...
  11. Codzienne odznaczenia cd.

    Raczej się nie mylisz, bo według grepolife powinienem dostać przynajmniej jednego agresora i dwóch pomocników po urlopie (czyli w ciągu ostatnich 7 dni), a nie dostałem nic. Z drugiej strony tez zauważyłem zależność, ze np ja robiłem więcej pw jako pomocnik, ale biremami (mniej pokonanych...
  12. Codzienne odznaczenia cd.

    Ostatnio dostałem pomocnika dnia za wsparcia we własnym mieście. ;)
  13. [Wyjaśnione] Brandery- co mogą czego nie mogą ?

    Co w sytuacji, gdy w porcie są jednostki? Brandery idą na wymianę z biremami 1:1? Czy tak jak przy okupacji - kolon na dnie, a brandery bez szwanku?
  14. Sytuacja na świecie Olint

    Wszyscy zajęci fejkowaniem. A poza fejkami to można uznać, że świat umarły :)
  15. Sytuacja na świecie Olint

    śmiałem się tylko, taka mała uszczypliwość - mam nadzieję, że się nie gniewasz
  16. Sytuacja na świecie Olint

    A to pewnie od Ciebie ten mass o spady, a w profilu ołtarzyk, jakby to były pierwsze poklinowane kolony podczas, jak się domyślam, dosyć dużego stażu gry
  17. Sytuacja na świecie Olint

    Jeden topielec względem przejętych ponad 40 miast to i tak nie jest zły wynik, ale fakt. Bunkierek ładny. Może Dzieci w końcu miały okazje zarobić PRAWDZIWE pw, a nie tylko takie z bicia o siebie wojska Chyba, że tylko Karkówki tam stały
  18. Top15 sojuszy

    Podobno o jakiś niebezpieczny.
Do góry