Wyniki wyszukiwania

  1. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dzięki, chyba... Poza tym już jesteśmy tam gdzie macie dużo miast, więc nie rozumiem. (również ja przy waszych wyspach mam swoje miasteczka) Polecam oblukać mapę jak i odbijać obecne okupki. Mr Diablo, niestety ale muszę wyprzeć się tym, że nie mam ochoty. Jak zadam Ci pytanie "wyznacza pliki...
  2. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dzięki za przyznanie się :p Mogłeś nie zaprzeczać :( Mniej pisania...
  3. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Oddalałeś mapę, czy tylko na ten wycinek patrzyłeś? Wiesz, że sam sobie przeczysz? :confused:
  4. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    + Macie ładny żółty kolorek u mnie :)
  5. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Przydała by się tu tarzająca się ze śmiechu emotka ;)
  6. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Sezony, Inkwizycja obronicie mnie Co nie? Na naszych bym nie liczył bo by mnie pewnie chcieli rozebrać za słupienie :eek:
  7. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Szukaj miast, które ostatnio postawili gracze, weronika mroqu, power, dziąsło i drake. Tylko ich nie budujcie za długo,
  8. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Uh, dobrze, że nazwy zmieniliście bo już się bać zaczynałem... o_O
  9. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ciężko Ci na mapę spojrzeć. Na dziś mogę 1 skałke wskazać z miastami 1-2k bo wcześniejsze już wybudowane do 4-5k więc się wyprzecie.
  10. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Musicie to naprawić, bo się zaraz okaże, że Hatersom dziennie po kilka miast bierzemy :(
  11. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Na 2 zagrody off'a w sam raz :)
  12. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Myślę, że już nie musi...
  13. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ja? Tylko buduje i klikam. Od grania jest reszta kociołków.
  14. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie no tkacza i ekipy bym jeszcze nie skreślał. Ośla ma 19.2% a Bogowie 18.7% + Są podzieleni na 3 soje gdy ośla siedzi w 1. Patrząc na to gdy ekipa bogów zasiądzie w 1 członie to ośla zostanie w tyle. Nie wiem jak wygląda tam front więc niestety mogę tylko w sprawie tego co w % widzę się...
  15. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Predi, funflu... :D na berytosie przez całą waszą kadencję 2x mi offa ustrzeliliście. A reszta to moje wbity w wasze bunkry, które i tak padały po 2 zagrodach... Tak więc -_- Jak Ksys na wyspę przyszedł miałem 3 miasta, teraz stoi ich 5(od was przejęte) a ksysy u mnie w soju siedzi... Ja...
  16. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Gdybym ja podjął taką decyzję, to obawiam się, że wasz def już by przekraczał Styks. Ja bym to nazwał wylotem na pw kilku chętnych jednostek. Chociaż nie da się ukryć, że czas jest po waszej stronie.
  17. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    O to ja lepiej, 24 nabiłem ;)
  18. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Jak na razie obawiam się, że Wasze widmowe ognie widmami już przez jakiś czas pozostaną.
  19. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Te paliki i miasta, które stawiacie, budujecie od 2 tyg przy nas to również na sezony? ;) W takim razie. Wydaje mi się, że coś kiepskich macie nawigatorów...
  20. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Oponenci chyba surki inwestujecie tylko w festyny? Woja waszego ni widu ni słyszu :rolleyes:
Do góry