Wyniki wyszukiwania

  1. Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Też macie takie wrażenie, że ponad połowa społeczności grepo to nałogowi alkoholicy? XD
  2. Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Witam graczy
  3. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Pogrom? XD nie no idę fikoła wykręcić na poręczy od balkonu
  4. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To już się robi powoli monotonne tak na żywca kolony ładować :(
  5. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Co Tym razem?
  6. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    haha kolego ja mam swój temat na forum założony opatrzony kłódeczką kogo można walić w ciemno :D
  7. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    NOOOO, według waszego wzoru to teraz Wygi się biją 2 na 3 bo czcigodni Wogowie Bojny od dzisiaj mają akademię XD
  8. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Spokojnie, wejdę na więcej waszych wysp to sprawdzę więcej graczy ;)
  9. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    No przecież się równoważą :) was jest dużo, a my dobrzy. Sojuszu tkaczysława NIGDY w życiu bym nie uznał za top2 czegokolwiek, chyba że top2 wylęgarni słupów zaraz po świętej pamięci vide. U bogów w sojuszu chyba mają rozporządzenie że murki mają być na minimum 5 poziomie bo nie spotkałem nikogo...
  10. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Dobra, widzę, że nie ma co z Tobą pisać :) Dokładnie pod takim nickiem grasz na berytosie, za dużo wypiłeś już?
  11. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    HardFired proszę Cię :) Grasz w największej masówce i pytasz kogo my przyjmujemy? XD
  12. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Dziękuję Inno Games za plucie zwykłym graczom w twarz, tym co dostało dzisiaj dodane na czarny piątek.. Ja rozumiem, złoto taniej.. Ale te bonusy? Sami zabijecie tą grę szybciej niż wam się wydaje
Do góry