Wyniki wyszukiwania

  1. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Źli i okropni... ps. Za te fejki to polecam abyś na żadnym kolejnym świecie nie wylądował obok mnie :)
  2. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    odczepcie się od Zgierza! prawilne miasto z osobistym wulkanem! :D a poza tym jeże nie mają tam łatwego życia.. same piromany ciągle je podpalały ;(
  3. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    mamy układ, że ja wstawiam za niego :p
  4. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    taktyczne odpuszczenie tematu i nie nabijanie wam PW (jakoś tak to szło) możemy licytować się dalej... a co z tym? - tutaj stał deff 9 osób :P
  5. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Patrz- w dragonach są ludzie którzy mimo innego koloru potrafią mówić ludzkim głosem i mieć szacunek do drugiego człowieka (powinniście się od nich uczyć) powiedziałabym kto ale mam obawy że za chwile wylecieliby z sojuszu za normalne stosunki z "wrogiem" ;D
  6. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    wiem co ludzie piszą mi na priv :) a to że ludzie są dwulicowi też wiem :p nadal możecie żyć w przekonaniu że jesteście tacy super ;D
  7. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    złocić już mury? :D
  8. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    tak jest ;D Trelka nie daje rady i nasyła kolegów ;) Standard powtarzany co świat :p
  9. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Na grepo od zawsze obowiązywała odpowiedzialność zbiorowa- ktoś siedzi i fejkuje całe noce to jaki jest sens fejkowania go? (skoro i tak wiesz ze siedzi)- zawsze była zasada "Nie śpię ja- nie śpi cały sojusz oponenta" ale widać mało jeszcze o grepo wiesz ;)
  10. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Stosuje ponieważ chamstwa i buractwa nie zniosę :) dodam nie ja zaczęłam tą zabawę- ale dzięki niej jak widać dość mocno udało mi się podzielić Dragony na dwa obozy :)
  11. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    i nawet przy akcji na Ciebie nie potrafiliście się ogarnąć i przestać fejkować. Gratuluje poziomu :)
  12. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Matiiii <3
  13. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    czysty denaturax ew. Metanol jak i wszystkie pochodne Izopropanolu mogę załatwić w każdych ilościach i w każdych stężeniu % ;D
  14. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    ależ proszę cię bardzo ja mogę się bawić ;D już jeden na tym świecie był z urzędników co chciał się tak bawić.. upsik z tego co wiem po 2 dniu wrzucił szare ;D ps. gdyby to było co 30 minut nie byłoby problemu.. ale widzę że nadal nie rozumiesz :)
  15. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    ah.. czyli atakowanie różnych miast co 5 minut to już fejki nie są? :) patrz tutaj mamy odstęp 2:06 to już fejki czy nie fejki? :)
  16. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    według was ataki co 3-5h to fejki... ale już latanie co 5 minut fejkami nie jest ;) nie chodzi o ilości a o częstotliwość- ale widać dla niektórych czytanie ze zrozumieniem jest nieco zbyt skomplikowane :)
  17. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    według Twojej opinii to już są fejki więc.... ;D
  18. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wszystkie przygotowane na synchro na Ciebie <3 więc będę egoistką i się nie podzielę ;D
  19. Trelemorele44

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    oj Arbuzik Arbuzik ;D
Do góry