Wyniki wyszukiwania

  1. Metroplantar

    Statki

    B8 - G8 - D6 - A7 - E2 - I10 - F3 - C7 - J5
  2. Metroplantar

    [Wyjaśnione] Czy umiejętności Dejmosa lub Leonidasa działają na nich samych?

    Dzięki bo symulator to, hehe, symulator :P
  3. Metroplantar

    [Wyjaśnione] Czy umiejętności Dejmosa lub Leonidasa działają na nich samych?

    No w symulatorze sam Dejmos pz. 20 vs 2 Minotaury wychodzi remis, mimo że minotaury mają 1280. Ktoś może to szerzej wytłumaczyć? Owszem wiem że taka sytuacja nigdy nie zaistnieje w realnej walce bo trzeba wysłać więcej jednostek, ale szczęście -30 i 30 nic nie zmienia...
  4. Metroplantar

    [Wyjaśnione] Czy umiejętności Dejmosa lub Leonidasa działają na nich samych?

    Jak wyżej: Czy przykładowo Dejmos pz. 20 dając 15% do ataku wszystkich jednostek działa na samego siebie? To znaczy czy jeśli ma 1050 ataku, to tak naprawdę przy każdym ataku ma 1207.5 ataku czy jednak nie? I drugie pytanie czy bonusy do ataku działają również na bohaterów?
  5. Metroplantar

    [To nie błąd] Zew morza Posejdona

    De facto powinno być napisane że skraca tylko o 50%
  6. Metroplantar

    Polityka i mapki

    Sojusz *AVALON* został założony przez IceTeaa, ale później ta osoba przeszła do Krowy na wypasie, uznano że po prostu gra jak mu ktoś zaśpiewa. Duże piwo dla autora za chęci i research, no i próby kontaktu. Wiem, nie odpisałem i przepraszam za to, ale było sporo grania na głowie :D Ja sam...
  7. Metroplantar

    [Potwierdzony i zgłoszony] Błąd graficzny

    Cześć dorzucam jeszcze jeden dopiero teraz zauważyłem
  8. Metroplantar

    [Potwierdzony i zgłoszony] Błąd graficzny

    Sprite nad budynkiem Jaskini i sprite nad budynkiem specjalnym nakładają się na siebie, oczywiście tylko w polskiej wersji gry więc nie wiem czy jest sposób na jego naprawienie bez ingerencji w grę w innych wersjach. Poniższy zrzut ekranu prezentuje ten błąd: Dzieje się on gdy jaskinia jest...
  9. Metroplantar

    [Nowość] Monety doskonałości, doskonali bohaterowie oraz nowy typ misji wyspowych

    Proszę bardzo zaczynając od proponowanych misji specjalnych: Propozycja 1: "Wataha" Wracając z wioski wraz ze swoimi strażnikami napotykacie watahę śpiących Cerberów. Możecie się ich pozbyć aby zapewnić spokój wiosce, lub ominąć ich niepostrzeżenie, co zajmie o wiele więcej czasu. - "Obudź i...
  10. Metroplantar

    [Forum] Polubienia - licznik

    średnio potrzebne ale ok :D
  11. Metroplantar

    [Forum] Polubienia - licznik

    Przecież wynik reakcji to łączna suma wszystkich polubień. Dwa razy ta sama rzecz? Czy tylko ja nie zrozumiałem o co chodzi?
  12. Metroplantar

    [Nowość] Monety doskonałości, doskonali bohaterowie oraz nowy typ misji wyspowych

    Do tej pory mieliśmy w grze możliwość wybrania dwóch typów bohaterów: - bohaterowie mądrości, którzy są rodzajem wsparcia dla miasta (skracanie czasu budowy, szkoleń, zwiększanie produkcji itd.) i nie uczestniczą w walkach, - bohaterowie wojny, których obecność podczas bitew daje bonusy do...
Do góry