Wyniki wyszukiwania

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Heh heh heh heh heh heh heh
  2. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Może nawet zbyt cicho :rolleyes:
  3. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A jakie to są z tych całych fragmentów takie które niby was usprawiedliwiają? Napisać głodny kawałek o przeszłości jest łatwo, jak to kiedyś wspaniale było że się donosiło o potencjalnych kretach. Ale jak tu się taki trafi, według twojego zrzutu do Leków trafił 16 Marca, a 17 Marca Garudoo...
  4. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A szkoda, czekałem na ten moment :oops:
  5. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No dobra, tu źle doprecyzowałem. Zamiast graczy cyrku powinienem napisać ,,Graczy przeciwnej koalicji". Ale w konteście meritum mojej wypowiedzi w twoją stronę akurat to nie jest najważniejsze. A co do nie pisanego oddzielnie, a łącznie, no cóż, zawsze miałem z tym problemy :rolleyes:
  6. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tak mnie naszło jeszcze potem
  7. Top 10 sojuszy

    Reupload postu Hoplity: Zastanawiałem się czy już teraz zająć stanowisko czy poczekać, ale dyskusja tak rozgorzała, że jednak bezpośrednio prosto z pociągu w drodze do pracy Stało się. Wróble ćwierkały, ale chyba nikt nie wierzył, że to prawda. A jednak. Na Olousie po 3 miesiącach gra...
  8. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Mistrz-01 to taki gracz który cały czas wolał latać i atakować paktowicza czyli Legiony, ostatecznie trafił do rozbiórki, w której się z wami skontaktował i pomógł zdobyć kilka miast na naszym rejonie. Natomiast nie pamiętam sytuacji żebyśmy w tej kwestii byli nieuczciwi. To prawda, weszliśmy...
  9. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Odpowiem ci tak, każdej odpowiedzi tak nie zaczynam. Natomiast wiem że lubisz wciskać jakieś szpilki innym ludziom, praktykujesz to, więc jakby tolerujesz żeby ktoś ciebie tak atakował. Tak samo to działa w drugą stronę, gdy sam biorę w tym udział przyzwalam na coś takiego wobec mnie ;)
  10. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Polecam ci jakiś kurs który podszkoli możliwość łączenia faktów, czy czytania ze zrozumieniem, bo widzę że miewasz z tym problemy, ale specjalnie dla ciebie się wysilę i odpowiem na twoje pytania, chociaż też faktycznie pytasz o rzeczy o których nie wspominałem, albo nie idzie się domyślić...
  11. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ładne słowa, chętnie bym się z nimi zgodził, ale przypomniała mi się niemal identyczna sytuacja jak na tym świecie, w której brałeś udział. Na Ramnusie rozbieraliśmy karnie dwóch graczy, którzy nic nie robili, a większość ich miast trafiło do twojego sojuszu WojoczekOLX: Drugi screenek, jest...
  12. Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    a) NatenczasPavlito: Carphi, Olous b) Osoba Typowana: Niemy Banita c) Black Fish d) Uważam że Michałowi się należy to wyróżnienie za całokształt w roku 2020. Co prawda ten gracz poważnie zagościł w okresie roku tylko na jednym świecie, natomiast była to wygrana wyjątkowa w porównaniu do innych...
  13. Top 10 sojuszy

    Powyższy obrazek odkopałem ze świata Imbroz, na telefonie zapisany od 3 Czerwca, ten dzień to była Środa i wtedy Dolary akcji na sojusz żadnej nie zrobiły, tylko poleciały sobie fejkowo na mnie. W Olint nie wnikam bo mnie tam nie było, ale tu Jinx, doskonale pamiętam że brałaś udział w tych...
  14. Top 10 sojuszy

    Czyli WF jest neutralne? A tyle czasu poszło na te kłótnie o ich ruchu
  15. Odliczanie do Miliona

  16. Odliczanie do Miliona

Do góry