Wyniki wyszukiwania

  1. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    to znaczy, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem :P zresztą jakoś mnie to nie dziwi ;/ Wojtynol i Sisi napisali dlaczego wygraliśmy :D Ale ich wpisy przeczytasz ze zrozumieniem??? Może zgapisz i też coś wygrasz kulego ;/ a nie zapomniałem... to system jest winny :)
  2. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    W sumie chyba powinienem Ci podziękować, że zlewaliście satelitarne sojusze, bo nie dołączyłem do CTG i nie musiałem użerać się z waszą przemądrzałą Radą :D kusisz pysiaczku, żeby napisać listę błaznów, których przyjąłeś i których sami rozebraliście :P albo tych, którzy zostali do końca hahaha...
  3. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    yavus zgadzam się :) problem polega na tym, że Rada CTG uważa, że system ich "pokarał" wybierając wyspy, my się na sobie rozbijaliśmy zamiast walczyć (XD) i wysnuwają wnioski, że dominacja jest.... najgorsza :D zamiast uderzyć się w pierś i powiedzieć "no dobra, mieli lepszą strategię to...
  4. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ferdziu widzę riposta na poziomie :D czuję się wręcz URAŻONY... no co to to nie... Baba Jaga pozdrawia, bo siedzi koło mnie i zastanawia się co ten Ferdek znowu bierze... coś mocnego co nie? :P Wiesz Ferdziu... kariere zrobiłem w jeden świat większą niż Ty w ileś... jak widać ilość lat nie...
  5. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Problem polega na tym, że wy nie graliście wcale :D zero samokrytycyzmu :) ale słyszę, że CTG (rada) z tego słynie haha. Przegraliście nie dlatego, że wy "graliście" atakując nas (nota bene my też atakowaliśmy i to z lepszymi efektami) tylko dlatego, że poza atakowaniem nie robiliście nic :)...
  6. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    CTG wejdzie jesienią po kolejne manto ? :) spodobało mi się granie przeciwko kasyniarzom :D wygraliśmy, bo od początku była lepsza strategia ^^ a wy poszliście tylko w m44
Do góry