Wyniki wyszukiwania

  1. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Michał, szacun :)
  2. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    czyli jak dla mnie wszyscy do jednego soja XD Przyznaję się, pisząc 18 sojów, po......em ilość województw. Już wiem ile jest faktycznie :D
  3. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    16 województw + Emigracja + bezpaństwowcy XD
  4. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    ha ha, no to mamy 18 sojów :D
  5. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    ja myślę że to już kwestia wyboru, sam jestem w takiej sytuacji i mnie osobiście bardziej ciągnie do pochodzenia
  6. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    samo założenie odrębnego tematu gdzie wiara dopisywałaby się do swojego województwa pokazałoby nam już jakie historie by powstały. Wierzcie mi że każdy codziennie sprawdzałby kto tam jeszcze dopisał się z "mojego" województwa. Liczę że soje musiałyby być na 100 graczy.
  7. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale Wam się pomarzyło XD Ja kiedyś myślałem o tym aby zrobić na jeden świat soje w oparciu o województwa. Wyobrażacie sobie 17 sojów na jednym świecie o podobnej sile. Wiara wymieszana. Odwieczni wrogowie w jednej Radzie XD Ale jak to zweryfikować, żeby nie było wyłomów, tu jest problem
  8. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    ha ha, drogi Michale, też zaliczyłem, brondery o to zadbały :D
  9. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bano, pełna zgoda. Mój przykład. Grałem u Oriona w Kohorcie. Fajni ludzie i takie pykanie. Najgorsze było że forum sojuszu było jedynym źródłem info. Kiedy stworzyliśmy własny soj zostałem zmuszony do Discorda XD Dla mnie szok, trzeba było papę do mikrofonu otworzyć. Jak mnie odbiorą, co tu...
  10. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Robson1989 masz rację, że Himera to nie jest najwyższe osiągnięcie ZOO/Lisów. Takim był na pewno Dion. Tam jeden sojusz pokonał 5x liczniejszego przeciwnika, który dysponował też większą ilością złotników. Organizacja i dyscyplina, to jest podstawa. Po raz wtóry przywołane są dozwolone i...
  11. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Kilka serwerów wcześniej wygraliśmy świat kiedy nikt na sojusz nie stawiał i wcale nie był to serwer randomowy. Większość z Was ocenia jakoś sojuszu po "wielkich" nickach. A ja twierdzę że nicki nie grają choćby i były największe. Oczywiście są tacy gracze jak np. garudoo który kiedy nie wejdzie...
  12. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Diabeł, a co się dziwisz, jak z ZOO puszczono wszystkie dzikie zwierza to sam bym wiał XD a tak w ogóle, graty dla najlepszej ekipy :D
  13. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    jest rozwiązanie, nie wracaj do domu XD
  14. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    siedzą na tym internecie i ciekawostki wyciągają. Za robotę się wziąć XD
  15. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    widzę Alfa że Ty onetowiec, bo dopiero co quiz o tym był
  16. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Potwierdzam, jak się zdenerwują to dostają skrzydeł i jak po red bullu heja w czasoprzestrzeń odlatują, po czym znowu wracają pod nową postacią, być może jako ten słynny zrzut ostatniej szansy Michała XD
  17. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    A wiesz jak to jest, nie kupuje się chłamu który produkujesz we własnej firmie XD
  18. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak jak umawialiśmy się XD
  19. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Widzę, że nowy świat, dość mocne ekipy, a tu walec już przeleciał i po zawodach. Gratulacje dla ekipy Moniki bo naprawdę kawał dobrej roboty tutaj zrobiły dziewczyny. Z.O.O wiadomo, choć szkoda tej odklejki, coś mi to przypomina z pewnego sylwestra. A ponoć Polak mądry po szkodzie. Damian, czoło...
  20. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Stęskniłem się za Wami ;) i tymi dymami
Do góry