Wyniki wyszukiwania

  1. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wstawiam ranking punktów i wojowników, wybaczcie za top14 punktów, ale tak to nasze grepolis skaluje ładnie na przeglądarce:) Top14 punktów: Top15 wojowników: Gratuluje lysemu za 2 pierwsze miejsca!
  2. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    O ile wiem, to cudy wystartowały nocą po uprzednim wbiciu 2kk pkt w 1h przez 4 pancernych (bo sparta przedłużała cudaki, to trzeba było jakimś jajem wystartować cuda). Wydaje mi się, że te bany i tak niczego nie zmieniły, straaaasznie ciężko byłoby sparcie wyprzedzić w cudach, kiedy mają 2 razy...
  3. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Bez walki w sumie nie było wchłonięć, chyba że mówimy o Marynarce, ale oni nie zostali wchłonięci, tylko współpracujemy
  4. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    W skrócie Lożę i Wilki osłabiły urlopy. Pomimo początkowej przewagi, tydzień za tygodniem pojawiały się kolejne urlopy, szczególnie po akcjach z jednej jak i drugiej strony. Szalę na stronę Kolorów i Presji przeciągnęły też sojusze DEFENDERS i MARYNARKA, gdzie mogli się rozwijać w dość...
  5. Dyskusja na temat Egejskich Statków Bojowych

    Dokładnie, te eventy przynoszą najwięcej rywalizacji. W wydarzeniach indywidualnych walczy zazwyczaj 5 osób o nagrody dzienne, a reszta odbębnia dzień eventu i zapomina o nim
  6. Dyskusja na temat Egejskich Statków Bojowych

    Jak dla mnie event jest typu "odbębnić i spokój", zdecydowanie brakuje tych, gdzie walkę podejmują sojusze i trzeba kombinować
  7. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie minął miesiąc, a loża dostaje regularne klapsy (w ten weekend aż zbyt solidne), aż cisza na forum :D
  8. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Z Panem miałem nie rozmawiać, bo masz swój własny wykreowany świat i niebezpiecznym jest sprowadzanie go do rzeczywistości :D Zbyt mało analizujesz jakie inni wtedy będą mieli o Tobie zdanie, jak mniemam jesteś dość prostym człowiekiem. Mi osobiście podoba się granie z łysym, też nie lubi gry o...
  9. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No niestety Pan ŁukS nas zostawił bez słowa :( Musiało się coś stać, bo wskoczył na chwilę, tylko pozakładał tematy i deff padał bez murków i info
  10. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Żeby wszystko było klarownie, to rzeczywiście wtedy było 330 vs 250, a teraz 144 vs 360, ale nie ma tragedii :D Za czasów naszej przewagi Presja mogła wchodzić wgłąb M54 bez żadnego problemu, teraz trzeba taktycznie rezygnować z utrzymywania kropek na czerwonym terenie i wyciągnąć ile tylko się...
  11. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie lubię przekłamywania za bardzo wybacz:/ Z Tobą nie będę wchodził w dyskusję, to jak gra w szachy z gołębiem, nasra na środek i uzna że wygrał. Choć nie wykluczam dyskusji z innymi, mimo przeciwnego koloru ludzie potrafią merytorycznie popisać :D
  12. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ej no na ten moment jest was 2.5 raza więcej, zawsze to rodzi komplikacje:D I nie przekłamujcie prawdy, nie wyrzuciliśmy ani jednej osoby, która była aktywna i straciła miasto. Robimy to dopiero zazwyczaj jak już taki osobnik straci z 5 miast i świeci się na żółto od 2 dni, no niestety, urok...
  13. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    U nas tylko wyrzut jak ktoś oddaje miasta specjalnie/nieaktywny
  14. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Na ten moment tak wygląda rozkład sił na serwerze, w końcu ciekawie się rozwija :D
  15. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dodatkowo z niezależnego źródła(a może i zależnego, ale wiarygodnego :D) dostałem informację, że jeszcze przecież było ĆŚW 2 człony. Czyli w zasadzie było 3xŚpiochy 2xStałki śpiochów(kohorta) 2xOcenzurowani i 2xCośSięWymyśli
  16. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    O ile wiem, to nie dostaliśmy ani jednego szermierza od filmów, chyba że coś mnie ominęło o_O A co do Tuptusiów to o ile pamiętam oni byli w 3 sojusze ale mieli front z każdej strony (oprócz nas dezerterów). Dla mnie granie do 100 osób jest spoko, dopóki umówi się z inną masówką 100 osób...
  17. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Mówię o początkowych miesiącach serwera nie o końcówce, ale dziwne że Dezerterzy miały 1 człon, jak sam byłem w 2 :D Tam ta "koalicja śpiochowa" wpadła w 200 osób(kohorta zwyczajnie była pod inną nazwą, istnieli tylko po to, żeby słać stałki i wsparcia do śpiochów i usytuowali się na ich...
  18. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Na Lapitosie były 3 pełne sojusze śpiochów + 2 kohorty na plecach od samego startu, żeby obstawiali deffem wszystkie miasta, czyli razem to było z 200 osób. Potem był jeszcze pakt z ocenzurowanymi i było bodajże 300 osób vs 3 sojusze dezerterów:D A co do tego serwera, to po jednej stronie jest...
  19. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ej no to źle liczone zdecydowanie :D 338 osób jest do Was wrogo nastawionych (choć większość nawet nie ma dolotu jak np filmy których jest ponad 100), a po waszej stronie 250 osób, gdzie też pewnie ktoś nie ma dolotu. Dopóki bandyci nie poszli do kolorów, to Wy mieliście wielką przewagę w ludziach.
  20. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    W zasadzie z nikim nie współpracujemy (Presja) militarnie od prawie miesiąca, to w głównej mierze Pony. Śpiochy natomiast wchodzą w 120-200 osób na serwer, wszyscy zorganizowani, nie wiem z czego oni czerpią satysfakcję podczas takiej gry
Do góry