Wyniki wyszukiwania

  1. Meefo

    Methoni - rozmowy o świecie i nie tylko

    mniam mniam
  2. Meefo

    Methoni - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dusiek po dwóch lampkach amareny lepiej planuje ;X
  3. Meefo

    Methoni - rozmowy o świecie i nie tylko

    dajcie zapke do czwórki
  4. Meefo

    Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

    to prawda, ma nawet męski zarost
  5. Meefo

    Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Stałka sojuszowa po 3 wolne transy
  6. Meefo

    Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dusiek klinuje mularda Mulard złoci na duśka po złości Targowisko z profitem
  7. Meefo

    Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    where klan?
  8. Meefo

    Gracz Roku 2021 - Głosowanie

    a) Meefo b) Rodos,Byblos,Karistos,Lato
  9. Meefo

    Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    a) Meefo - Byblos b) Dusiek c) Dusiek Dżentelmen, człowiek sukcesu, świetny taktyk i dyplomata Ale starczy o mnie Nominowany w kategorii „Gracz roku” Dusiek zwany JMT to gracz kompletny. Może nie zawsze uda mu się dograć synchro, ale za to nie umie też obronić miasta. Jego dewiza to „nie ma...
  10. Meefo

    Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    ale kozaki
  11. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    brawo, cwaniakujesz na forum gry, zeby cos sie działo ;) królik mi 1 wiochę zabrał (mariano, wiadomo), a próbował ile razy? ty z kolei nic nie pokazałeś, masz rację, gdyby nie twoje pierdoły tu na forum nawet bym nie wiedział, ze grasz nic się nie staram pokazać, wyraziłem swoje zdanie i je...
  12. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    oszczędź sobie te ckliwe posty, bo do mnie nie przemawiają i przejrzyj sobie wasze stare wypowiedzi w tym temacie, a potem mi praw morały o szacunku
  13. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Oj krótką pamięć masz :) przypomniałbym Ci 1 sytuacje, ale już to zostawmy
  14. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Justyna miała akurat ogromny wpływ na wygraną, równie duży co balkoniki. I nie pisz mi, że nie jest wyznacznikiem bo przez 3/4 servera się tym flexowaliście i pyskowaliscie na forum i w grze. A teraz się chcecie szacunkami wymieniać? Błagam :D na szacunek trzeba sobie zasłużyć, ja do was nie mam...
  15. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    i cerata :)
  16. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Gratulacje dla wielkiej i potężnej Koalicji :) To była przyjemność
  17. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Muszę znowu z szafy wyjść, bo banokles takie pierdoły piszesz, że szkoda gadać Na początku świata "sezony" biły się z każdym tj. wami, knajpą, pączkami i balkonikami wiadomo, że w takiej formie długo by to nie przetrwało, dlatego naturalną koleją rzeczy było szukanie sojuszników, tym bardziej...
  18. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    ale weź mnie nie zaczepiaj, bo raz nie wiesz kim jestem, a potem w każdym poście figuruję ;) dobrze, że ci tyle radości i uśmiechu przysparzamy
  19. Meefo

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Do góry