Wyniki wyszukiwania

  1. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nelmana nie ma i nie będzie w Widmo. I to nie za złamanie pona bo jak pewnie wiesz nie tylko on złamał pomagając deffem A tylko on poniósł za to w 1 chwili konsekwencje. Kara dla gracza to wewnętrzna sprawa naszego sojuszu więc martw się raczej o siebie :)
  2. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Może kopną może nie, kto nie ryzykuje ten nie ma. I brałam to pod uwagę, musiałam ale super nam się gra z Nimi A skoro nic nie umiemy to wiele się teraz nauczymy. Bunty po ctg? Chyba na innych światach gramy. Ciao:)
  3. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ja wiem prawda w oczy kole A Ty kolego nie masz bladego pojęcia o naszym poziomie :) W każdym razie jeśli rzeczywiście tak jest cieszę się że nie jesteśmy sami :) jednak dobrego wyboru dokonalam
  4. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To chyba normalne że jak się atakuje to czasem się topi ? Czy to coś nadzwyczajnego jest ?:D
  5. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ciekawość czysta :)A dla nas z oczywistych względów ma to kluczowe znaczenie świadczące o kalibrze przeciwnika:) A tak. Faktycznie. Raz się zdarzyło I leciała jedna osoba Shira konkretnie. Bo mając 100 buntów w 20 miastach i w cholere atakow nie zauważyłam że wsparcie weszło:) I szkiełko tak...
  6. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A co z rolkami u mnie ? Zawsze wszystko działało tak jak powinno :) chyba że nie o moje miasta chodzi ?:) do naszych obron nie mam zastrzeżeń A teraz spadlam w rankingu bo nie odpieram ataków to chyba oczywiste :) I przestań płakać bo jak ataki leciały tylko na nas to wszystko grało, teraz jak...
  7. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Topi się? Mogę zobaczyć gdzie ?:) A swoją drogą w ciągu 2 miesięcy było więcej niż jedna. Strach to było grać w tej koalicji która siedziała jak mysz pod miotłą, wielu nie miało ani jednego ataku od początku świata A teraz mądrują na prawo i lewo. Zrobiłam to co dla nas lepsze bo zbierać baty...
  8. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Kasztanovy co do tej zdrady to jakaś bzdura kompletna. My po prostu wybraliśmy co dla nas lepsze, bo nie wiem dlaczego mielibyśmy być mięsem armatnim dla Was. Takie nasze zbójeckie prawo i wydaje się że wystarczająco dużo argumentów podałam za naszą decyzja. Różnica między nami jest taka że my...
Do góry