Wyniki wyszukiwania

  1. Arlen Bales

    Nazwy wysp

    Zapraszam graczy do wypowiedzenia sie czy pomysł jest dobry czy bym się znów katapultował z forum Zwłaszcza zapraszam ambasadorów forum ogólnego Grepolis I też chciałabym się dowiedzieć o co chodzi z usuwaniem starych graczy Czy to ataki hakerskie czy samo Grepolis
  2. Arlen Bales

    Nazwy wysp

    Troszeczkę się dziś rozkręciłem i myślę że można było by nazwać początkowe wyspy na których zaczynamy rozgrywkę nickami wojowników top1 zamkniętych światów jako nagrodę
  3. Arlen Bales

    Nazwy wysp

    500 to był luźny przykład Myślę że sam wym wymyślił z 200 nazw w ciągu 1wieczora
  4. Arlen Bales

    Nazwy wysp

    Na co ci aż 12k wysp? Chciałbym zagrać na świecie gdzie było by 500 wysp z aktywnymi graczami
  5. Arlen Bales

    Nazwy wysp

    Cześć jestem na forum Grepolis od niedawna i nie wiem czy temat był poruszany Mianowicie chodzi o dodanie nazw dla wysp zamiast np wyspa 11259 Wyspa: Tatraja czy wyspa:Izabell Widoczne w przeglądarce i na aplikacji Myślę że dodanie nazw dla wysp ułatwiło by konwersacje między graczami na temat...
  6. Arlen Bales

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Te skaczące forum to tragedia Zwłaszcza gdy ma się w pracy 2 minuty na szybkie przeglądanie forum to aż chce się rzucać telefonem
  7. Arlen Bales

    Świat specjalny

    Myślę że szansa by była jeżeli każdy logując się pierwszy raz na świat musiał zapłacić opłatę za wstęp Grepo zarobi a my będziemy mieć świat bez złota Obie strony zadowolone
  8. Arlen Bales

    [Ulepszenie] Epidamonos zmiana prędkosci

    Ciekawe jak szybko tym 20% znudzi się budowanie domków :)
  9. Arlen Bales

    [Ulepszenie] Epidamonos zmiana prędkosci

    Nie no taki serwer to można na lato puścić A teraz ludzie chcą posiedzieć i grać Też bym zmienił dominacje na Olimp
  10. Arlen Bales

    Nowy świat - coś nowego

    Zapraszam osoby którym podobał by się świat całkowitego zniszczenia o podpisanie w tej zakładce I również o pomysły co zmienić lub co dodać itp by świat był ciekawy A naszym wielkim ogierom z wielkim cohones najlepszym graczą forum 2020 z wiadomego sojuszu dziękuję za wszelkie komentarze i...
  11. Arlen Bales

    Nowy świat - coś nowego

    A może coś nowego Świat bez podboju tylko całkowite zniszczenie miast aż do wolnego miejsca na palik przez katapulty? Zakończenie dominacja lub cudaki
  12. Arlen Bales

    [Nowość] Nowy świat

    A może coś innego Świat bez podboju tylko całkowite zniszczenie miast aż do wolnego miejsca na palik przez katapulty? Zakończenie dominacja lub cudaki
  13. Arlen Bales

    Dyskusja na temat nowego świata

    Może jakaś ankieta na temat prędkości świata?
Do góry