Wyniki wyszukiwania

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    W końcu jest co poczytać. A jakie ciekawe informacje nawet są. Warto było tu wbić żeby dowiedzieć się, że Leito to smigol :D Do tej pory go o to nie podejrzewałem :D Cała ta drama z "rozdaniem" koronek jest trochę sztuczna bo wszyscy dobrze wiemy, że było to obustronnie dogadane. Koronka była...
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    oj tam... ale zakłady możnaby zrobić
  3. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Powiedzmy, że plany kolejnego stawiania cudów na 10lvl legły w gruzach :D
  4. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jak się okazuje z tymi koronkami to mały problem jest :D
  5. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    no i co tak mało chętnych?
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Robimy zakłady w tej kwestii? Stawiam 10:1 że koalicja będzie musiała odbijać cudaki :D
  7. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Przez cały serwer to ja miałem klepać deffa i wysyłać wsparcia gdzie trzeba. Wysyłałem i pw z tego nie było :( W dodatku totalnie nikt mnie nie atakował. Cierpiałem nudę w tej kwestii. Wczorajszego dnia zdarzył się cud i od rana do wieczora mnie atakowali więc jest to jakby swoiste święto XD...
  8. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Dziś impreza u Grabarzaaaa!!!! Tak się bawi tak się bawi Graaabaarz!!!!!
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    gaz pieprzowy jest dobry na zatoki.... polecam
  10. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Mi się wydaje, że oni wszyscy po utworzeniu tego mega paktu stwierdzili, że to się nie może nie udać. Gdzieś tam w ich głowach ta wygrana była oczywista i po prostu mentalnie wyluzowali i to ich zgubiło. Nam od samego początku wmawiano, że będzie bardzo ciężko i każdy od początku do końca starał...
  11. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    full deff niestety
  12. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A u nas w szeregach grabarz
  13. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Polska język - trudna język
  14. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Witam wszystkich :D Nie pamiętam żebym się tu kiedykolwiek wypowiadał ale jak to czytam to chyba chcę się odezwać. Mianowicie mam taką prośbę do tych wszystkich, którzy śmieją się z Hopka i reszty Lisów. Chciałbym żebyście tym razem pograli trochę dłużej niż kilka tygodni a nie jak to było na...
Do góry