Wyniki wyszukiwania

  1. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Chciałeś odpisać i odpisałeś xD
  2. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Błyskawicą dostał xD
  3. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Oczywiście ;) Gdybym uwierzył, załóżmy, to mój wniosek byłby prosty... Gdybyście byli, nie doszło by do przejęcia Olimpu a z racji, że Was nie było, możecie się cieszyć bo to właśnie dzięki Wam straciliście Olimp i Wy jesteście za to odpowiedzialni.
  4. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie no zaiste. Też mogę tak powiedzieć, że gdybym głosował na Trumpa to by wygrał wybory prezydenckie xD pitu pitu
  5. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie wiem czy nazwałbym to tak brzydko i konsekwentnie... w końcu podbili raz Olimp a póki co nie dało rady odbić go z rana. Trzeciego dnia zmartwychwstali ? No niestety, też nie pomimo, że fejkowanie było. Także, przejęcie za 3 podejściem Olimpu wcale nie jest dobrym wynikiem, patrząc z punktu...
  6. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tylko, że celem Restartów było uniknięcie klątwy a nie zamulanie serwerów tak jak w przypadku Póki co xD Warto, spojrzeć na to kto co robi z premedytacją ;)
  7. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie słyszałeś o ludziach, którzy chcą zrestartować serwery ? :D
  8. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Co nie zmienia faktu, że serwery są takie a nie inne. Może warto zastanowić się co nie gra ? I w końcu rozwiązać problem a nie zamiatać pod dywan...
  9. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Chciałem nawiązać do tego, że nikt i nic, poza usprawnienem serwerów, nie pomoże w uniknięciu przeciążenia :P Także, jak na rok 2021, gdzie mamy sporo nowych technologii, poziom serwerów to dno plus dwa metry mułu :)
  10. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Restart stracił Olimp. Póki co zastosowało taktyke fejków na potęge, 1500 raportów w zaledwie dzień, skutkiem czego serwery były przeciążone. Brak podglądu do całości ataków oraz brak możliwości jakiejkolwiek reakcji na najmocniejszym procku i karcie graficznej gtx 2080 a Olimp w aplikacji...
Do góry