Wyniki wyszukiwania

  1. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    pitu pitu prawda jest taka, że wyszła Ci reszta włosów przez karistos od kombinowania. Ale cóż czasem się nie potrafi przełknąć porażki
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    gdzie dają Koronki? da się wkręcić jeszcze?
  3. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Święta są nie namawiaj Werki do złego xD
  4. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    uuu nie dobrze xD
  5. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Chłopaku ale nikt nic nie ma do Cośków ich szanują bo na to zasłużyli swoją ciężką pracą i determinacją, zgraniem i zaangażowaniem:) Przetrzyj oczy przeczytaj o co chodzi :) A jak nie wiesz to zapraszam na priv.
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Cały ja xD A teraz uciekam do norki bo się boje Pana Ponurego :)
  7. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Kociątka R.I.P Ale fajnie było bo mi z zaskoczenia na plecki wskoczyłaś tym walcem na kozłach :P
  8. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    złote ogrodzenie to ja chwila moment buduje :)
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    to Ty mnie szturchałeś w nocy jak się z boku na boczek przewracałem smacznie śpiąc:)
  10. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    pierwsze słyszę nie pomogę on grał na Dionie czy to wolny strzelec?
  11. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Fakt tu plus dla Ciebie :) Ale każdy jest człowiekiem, a było kilka tych sojuszy z waszej strony i gracze zmieniali strony:) Więc o pomyłkę chyba nie jest tak trudno:)
  12. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nie atakuję słabych graczy bo za szybko kierę puszczają. Chciałem byś dotrwał do końca i zobaczył co Alfik dla Was przygotował :)
  13. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Mądrego to i warto posłuchać :) Fajnie, że byłeś z nami na tym serwie, że czasem można było poczuć dreszczyk emocji kiedy leciał Twój walec na mnie :) Szkoda, że nie wszyscy z Armagedonu dotrwali do końca ale wiadomo gra to nie real. Także szacuneczek dla Ciebie i dla reszty ekipy:)
  14. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Chłop chyba jeszcze w szoku jest po klapsie xDDDDD
  15. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    hahaha no zaraz pęknę chyba ze śmiechu ale no tak co Ty możesz wiedzieć kto grał a kto nie grał skoro robiłeś za maskotkę oponentów :)
  16. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    My Cośki? Proszę Cię nawet się nie podpisuj pod pracą JinX i Werki bo się ośmieszasz. Ty sobie stałeś z założonymi rączkami, a one we dwie odwalały brudną robotę za połowę koalicji. Tak prawda i pokłon z mojej strony w ich stronę bo dziewczyny wymiatają w offie i koordynacji off jak i deff...
  17. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    oczywiście nagrodą pocieszenie dla ciebie chłopcze będzie uścisk dłoni prezesa czyli mojej:)
  18. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Kebaba walnął 3 raz szare dzisiaj bierzcie miasta !!
  19. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    jak dobrze mieć urlop
  20. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    "wy zecie ich wykopali." ktoś przetłumaczy ?
Do góry