Wyniki wyszukiwania

  1. Pan Kula

    Dyskusja na temat nowego świata

    A ja specjalnie dla alphy dałem jego ustawienia a i tak tu nie zagram. Ta apka to jedno wielkie dno, i nawet wbić 4fun się nie chce
  2. Pan Kula

    Wybierz ustawienia świata urodzinowego

    Zakończenie: Olimp Szybkość zakończenia: normalna System podboju: Nowy Prędkość świata 5/5/4 Limit członków sojuszu: 50 Morale: nie Bonus nocny: 01:00-8:00 Czas kolonizacji: 8h Czas podburzania + czas buntu właściwego: 8h Artefakt: Róg obfitości Ateny Dodatkowe bonusy: tak -Błogosławieństwo...
  3. Pan Kula

    Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bo tu każdy woli spokojnie klikać niż strugać pajaca jak w większości wątków
  4. Pan Kula

    Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ktoś chce mnie przygarnąć do sojka? Będę grzeczny, obiecuję...
  5. Pan Kula

    Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale łatwo z wami
  6. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Pewnie na nowym kozaku. Aby niech wróci w chatę i to przemyski, bo jeszcze ma 70km z tego co wiem. Takie chłop Melo wali
  7. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tak, to też fakt. Brat jak zwykle nie ma czasu, ale podobno, kiedyś kiedyś jak będzie na emeryturze, to wbije na swoim pierwszym nicku którego nikt nie zna... Mówił że solo kasuje oponentów, ale to chyba tylko taki B8... Dobrze wiemy że jak zachla na weekend albo poleci w balet, to już po...
  8. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Halo chłopaki... Dawajcie na farmerame kozaki
  9. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wielki kula z braku czasu kończy przygodę w grze, bo psycha siadła jak nie dadzą w spokoju wyjść z chaty
  10. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tak, a wielki pan Kula wbilby solo i was na łeb walił... No ale jakieś bambiki typu SOKRO mnie biją, bo mu wyspę powoli przejmuje k się chłopczyna stresuję :v Ważne że on jest następny XD
  11. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wiadomo. Koksa to mało powiedziane. Przekoksa
  12. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ja dziele ludzi na 3 typy. Gorszych, głupszych i ulańców. Mój brat znajduje się we wszystkich trzech, taki jest duży
  13. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Bo zostawia dla mnie... Jakiś niedożywiony jest. Ostatnio jak się ważył to 247kg ma... Tyle co moje dwie nogi, muszę o niego zadbać
  14. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wstyd mi za niego... Nie zjadł dzisiaj śniadania i mu nie idzie... A mówiłem, zjedz 4 zestawy rodzinne to będzie git... XD
  15. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Do śmiechu wam bo wbiliście w 200 osób i kasujecie cały świat...?
  16. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Kosiarzowa cię pozdrawia byku
  17. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Japa tam kosa
  18. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Taki to aby w butach śpi, bo jedyni gdzie zarabia to pod żabką, gdy mu dorzucę 5zł do wina
  19. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    We, dawaj sury albo Kacpi Cię zbanuje na discordzie
  20. Pan Kula

    Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wy dostaniecie dzidy żeby walczyć, koronka jest dla mnie bo jestem szefem
Do góry