Wyniki wyszukiwania

  1. [Przekierowano do ticketów] Błąd tytułów forum

    Witam. Mam problem z forum sojuszu. Na apce działa normalnie i tematy zakładek są widoczne a na laptopie nie ma tematów zakładek. Więcej w załącznikach
  2. [Nowość] Możliwość porzucania pojedynczych miats

    Może koledzy którzy odpowiadają w ankiecie wypowiedzą się dlaczego taka decyzja. Chętnie spojrzę na to z innej strony
  3. [Nowość] Możliwość porzucania pojedynczych miats

    Witam. Nie wiem czy był już tu taki temat. Nie będę przewalał całego forum (jak tak to usuńcie) Możliwość porzucenia wybranego miasta. Nie raz, nie dwa zdarza się że jakieś miasto zawadza lub go nie chcemy. Propozycja to możliwość zrobienia szaraka/całkowitego usunięcia wybranego miasta. Co o...
  4. [Potwierdzony i zgłoszony] Błąd forum sojuszu w aplikacji mobilnej

    Zdaje sobie z tego sprawę, nie mam żalu do was, poprostu wyrzuciłem z siebie frustrację bo przez 8 h czytania forum w pracy trochę się jej nazbierało xD
  5. [Potwierdzony i zgłoszony] Błąd forum sojuszu w aplikacji mobilnej

    Jest zgłoszony ale od kilku miesięcy? Nie da się go "bardziej" zgłosić? Przecież przez to forum mam ochotę rzucić telefonem przez okno odinstalowujac przy tym Grepolis. Jak dostanę epilepsji czy innego świństwa przez te forum to ich pozwę xD
  6. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tak to jest jak sojusz zakłada osoba która nie myśli i po przejęciu 2 miast rozwiązuje go. Urok masówek.
  7. [Potwierdzony i zgłoszony] Błąd forum sojuszu w aplikacji mobilnej

    No czytanie forum to jest tragedia. Trzeba czekać aż ktoś coś napisze żeby poszło do góry bo inaczej nie da rady XD
  8. [Potwierdzony i zgłoszony] Błąd forum sojuszu w aplikacji mobilnej

    Kiedy czytam forum sojuszu i w temacie zjeżdżam na sam dół ekran zaczyna skakać, nie da się dojechać do samego dołu bo skacze kawałek wyżej i znowu dołu. Nie da się czytać forum. Testowane na 3 różnych telefonach i 3x to samo. Jeżeli trzeba filmik to proszę dać znać - nagram.
  9. Handlowanie

    Nigdy nie handlowałem na grepo. Tymbardziej na giełdzie. Jak to jest. Da się coś zarobić? Ile wyciągają handlarze na przykład na tym wolnym świecie ostatnim? Ktoś się wypowie z handlarzy? Warto wejść pohandlować?
  10. [Wyjaśnione] Miasta poniżej 176 pkt

    Dziękuję bardzo :D
  11. [Wyjaśnione] Miasta poniżej 176 pkt

    Witam. Pytanko kiedy dokładnie miasto poniżej 176 pkt zmienia się w wolne miejsce? Po 2 dniach czy 3?
  12. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Jakas porządna ekipa deklaruje grę na tym świecie czy nie zobaczymy tu zorganizowanych sojuszy?
  13. Selymbria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak myślałem że tylko z Goldem coś się ugra xD
  14. Selymbria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Witam. Czy jest sens zaczynać grać na tak wolnym świecie bez złota? Tzn premki są ale bez skracania czasu. Czy lepiej odpuścić i czekać na Inny świat?
Do góry