Wyniki wyszukiwania

  1. FaraonRa

    [Ulepszenie] Bonusy wyspowe

    Przepraszam, zapomniałem o tym i dziękuję za przypomnienie.
  2. FaraonRa

    [Ulepszenie] Bonusy wyspowe

    Na wszystkich wyspach jest pewien bonus który sprawia, że jednego surowca np. drewna jest więcej, dzięki czemu jest większe wydobycie, ale drugiego np. kamienia jest mniej, przez co szybkość wydobycia spada. Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie tego, że niektóre wyspy: - Byłyby bez bonusa (szansa...
  3. FaraonRa

    Kopalnia złota.

    Przepraszam, sam się kopsnąłem. Początkowo kopalnia miała dawać złoto co 24 godziny, ale potem to zmieniłem, stąd mój komentarz.
  4. FaraonRa

    Kopalnia złota.

    Po 40 złota na kopalnię czyli 80 złota na świat. Troszkę się kopsnąłeś w obliczeniach.
  5. FaraonRa

    Kopalnia złota.

    Oczywiście, że tak też można (chodzi mi o filmik), ale trzeba trafić idealnie w moment, bo chwila moment, a targowisko znowu jest pełne - jest określona liczba surowców.
  6. FaraonRa

    Kopalnia złota.

    Grepolis to ogólnie bardzo fajna gra, ale ma jeden problem - złoto. Złoto jest zdobyć trudno, tylko raz pokonując bandytów (x100), paręnaście razy za misje (x5 za misję) oraz kupując za prawdziwe pieniądze. Ewentualnie w konkursach, ale wiadomo, że nie każdy wygra. Brak złota jest dla niektórych...
Do góry