Wyniki wyszukiwania

  1. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zrobił co zrobi gdy sojusz sie rozpadł i był brazowy, po tym sie wszystkim przyznał,. Nie pochwalamy jego zachowania Nie ja sie musze wstydzic jak już to on - to wy korzystacie z kreta bo przecież chyba nie on wysyła wiadomości na siebie do was jeśli to on wysłał ostatnio wiadomości to po co...
  2. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    oszczep nadal nie dodałeś screnna kto wysłał tobie ostatnia wiadomość i jest prawdziwym kretem, Naprawdę go aż tak bardzo potrzebujecie u nas?? niech sobie przejdzie do was i tyle a nie utrudnia grę zwykłym graczom.
  3. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    ŚpiochuXD popieram sa takie sytuacje trzeba piętnować i tyle a nie z nich kozystac. Już którys swiat co próbuje rozebrac kreta lub osobe która obraza innych , sam nie kożystac z propozycji kretów. Ale na ogół nie idzie sie dogadac z innymi bo większość dla blachy przygarnie takiego kreta. Na...
  4. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Oszczep to wydaj jeszcze kreta który wysłal tobie ta nowa wiadomosc jak juz chcecie grac honorowo. Jak juz sie bawimy w szczerość. Wklej tu kto przesłał wiadomosc
  5. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    jesli nie widzisz nic złego w tym ze ktos gra długo w jednym sojuszu na zamknietych wyspach i nagle zmienia strony--- to jest ok i mozna z tego korzystac. Ja potepiam wszystkie zachowanie złe i shadowa i mariano ale obłuda jest wypisywac o czym co było dawno gdy rozpadł sie sojusz a klepac po...
  6. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    widocznie jest wydajniejszym pracownikiem albo ma stażowe czy cos :D
  7. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    a to spoko teraz rozumiem he he pozdro
  8. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    stało po 4k i nie jesteśmy debilami. Jezeli ktos nie przypilnował i dał sobie wbic narcyzm to co to jest 7k nie rozumiem o co wam chodzi. Dlaczego jestescie tak wrogo nastawieni do wszystkich?? wyluzujcie troche to tylko gra dla wiekszosci, nie dla każdego jest to całe życie
  9. Nairda atałasz

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    piszecie z tymi ucieczkami tak jak by to tylko jeden sojusz robił. to trochę aroganckie dziś 3 kolony wycofaliście wcześniej tez były cofane i nie ma powodu do śmiania sie i szydzenia z innych sojuszu taka gra po prostu. Jakos okreslenia bobki i inne nie sa w moim stylu a niektórzy maja...
  10. Nairda atałasz

    Świat jakiego dawno nie było

    Żeby ankieta miała sens to muszą być opcje inne. A tu tylko wolne. Raczej mało kto chce grać na takim czymś. Naj opcje chociaż że nie chce wolnych albo cis
  11. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Greda a ty z wyspy uciekasz? nie było wcale intenywnie teraz bedzie gra na poziomie tylko jeszcze tych nieszczesnych kretów sie pozbyc i gitarka bedzie. Swoja droga głosowaliscie podobno zeby ten weekend był bez walk 80% była u was za ,Chytry pomysł był na szczescie dla nas wyłapane to zostało...
  12. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    dusiek mistrz olimpu pozdro
  13. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bo Piotrusk gra 11 lat i nigdy takiego zachowania nie doświadczył dlatego rezygnuje. Nie z powodu waszej mocnej gry tylko tego jak się zachowujecie
  14. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wbiłem byłem 1 h i stwierdziłem że do was nie dociera zaprosiliscie wszystkich żeby ich obrażać? A po drugie widzieć kto jest dostępny a kto nie myślicie że mi będziecie pisać wiadomości i innym massy czy są i wtedy atakować jak odpiszą dziecinada ja kończę rozmowę. Dodawajcie rapki z gruzu i...
  15. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Podbij mu miasto na wyrównanym terenie na m 44/45 jak byś nie miał klikacza to nic byś nie zgruzowal nic.Dobra mistrze gruzu grajcie sobie a reszta graczy podziwia was za to. U mnie jesteście 0 za teksty do dziewczyny i innych graczy
  16. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Były mocniejsze światy ten jest sredni
  17. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    3rr0r zawsze klei dobre synchro
  18. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wstaw kolona na synchro ładne twoje ( jak err0r klasa) albo zklinuj raz jak kot Feliks ( klasa gracz) to mogę zmienić zdanie o waszej grze narazie nic oprócz gruzu nie widzę. Widziałem tylko zamotanie jak wbijalem kolona, off zamiast na cofkę to 5 minut po leciał szczęście że masz kota Felixa. A...
  19. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    I co wam dają te rapki --- bezsilność piszesz że mnie i lecisz gradem czy to mnie rusza nie .Ja mam rodzinę małe dzieci i nie będę się na takie rzeczy denerwowac--- gruzuj ale szanuj innych
  20. Nairda atałasz

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak widzisz to nie moje wojsko więc nie mam się czego wstydzić straż jest i deff a że ktoś offa dał bez info nie moja wina. Usuń klikacza to nic nie zrobisz taki jesteś mocny jakos na neutralnym terenie nic nie możesz a palika będziesz gruzowac no klasa gracz. Brzydzę się gruzem
Do góry