Wyniki wyszukiwania

  1. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ja na m 55 :))
  2. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    ja tam nie płacze o brak złota na morzu ;) Ja tutaj mam ciekawe towarzystwo i gdzie by mi było lepiej ? :D
  3. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    No w końcu Zeus to Zeus - wypadałoby chociaż zapytać ? :D
  4. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    weź się lepiej przenieś na inne m tylko daj znać na priv bo szarak potrzebny ;D
  5. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nie ma to jak "Ciepłe słowa" na dobranoc ;)
  6. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    pytanie tylko jak wysoki ten krawężnik ;) Najlepsze motto w grepolis ;)
  7. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Na bank - ja bym już obstawiał - że już wszystko jest porezerwowane ;D
  8. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    chyba tutaj ten limit 80 luda w sojuszu to troszkę za mało dla niektórych O.o :D
  9. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    MrJokerwZ Tak to jest - albo wchodzisz ze swoją ekipą i grasz od 1 dnia w sojuszu albo czekasz = do końca ochronki jeszcze kupa czasu a już niektóre sojusze potrafiły się skasować :) To normalne na początku - nie dostaniesz się od razu do ekipy która gra z sobą powiedzmy 10 lat - będą chcieli...
  10. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Samiec Alfa to turek. Więc tak to on ;) Ale teraz pewnie może gra już ze swoją wybranką. ********** Grepo się zmienia na przeciągu lat, ekipy też inne - ale spiny na forum zawsze te same i o to samo :D
  11. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    no zazwyczaj jest kilku co podbija i wbija na czerwoną a tam tylko jeden i ślepe towarzystwo.
  12. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Bo w MDG grają fanatycy Turka - on podbija a sojusz śle sure i obstawia. Wszystko zależy od zgrania ekipy - Wy tutaj ponoć sama śmietanka ?
  13. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Tak Adaśko - bo chyba się nie myle ;) Starzy pamiętają i grywali tu i tam - aczkolwiek jak sam stwierdziłeś - największym wrogiem sojuszu jest on sam dla siebie ------ Weź zgarnij w kupę takich samców alfa i zapanuj nad tym jak kazdy dla siebie jest Panem :D
  14. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    To się troszkę spóźniliście bo były takie ekipy tylko na Brazylisijskim jakieś 5-8 lat temu - fakt troszkę budzili w nocy ( u nich w dzień) ale nam nie przeszkadzało rozbijanie bunkrów i podbijanie w bonusie ( u nas za dnia) A co do śmietanki to pamiętam "Tamtejszych" wyjadaczy których nicki...
  15. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    nie błądzi ;)
  16. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ehh z deszczu pod rynnę ;D Lepszej wyspy nie mogłem sobie wyobrazić o_O :D klanowicze czemu tak wolno wchodziliście z linku :D
  17. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    kurde wydało się :)) szkoda, że syrenka pada na branderach - bo byłoby ciekawie, widać znacząco przypływ eventowych branderów, trzeba czekać na hydre ;)
  18. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Mówię o sobie bo też mi Dizu wpadło :D
  19. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Fajny nie fajny - 10 pkt kultury toż to u niektórych 2-3 sloty. W obecnym czasie tyle pkt nie idąc pełną paką w birki nie zrobisz - a tutaj jeszcze chcę dodać, że ognie/off trzeba odbudować a z eventu kulturka za darmoszke.
  20. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Odpowiedni bohater i masz szanse na 16 gryfów - mało ? Nie ma tego defa aż tyle nigdzie ;)
Do góry