Wyniki wyszukiwania

  1. diablica77

    W końcu mam wy*****e na tę grę, i wszystkim polecam, strata czasu, u mnie lat, kilkanaście... w...

    W końcu mam wy*****e na tę grę, i wszystkim polecam, strata czasu, u mnie lat, kilkanaście... w końcu stać mnie, nie tylko na hybryde (nóweczka z salonu) ale i na chawirke na Malcie. Wcześniej też było mnie stać, ale czasu na przyjemności brakowało. Jakie życie jest piękne bez tego badziewia i...
  2. diablica77

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    Co za durnowaty konkurs, wspierający bociarzy! Szkoda że kilkanaście lat temu nikt nie chciał takich screnów, gdzie ataków szło setki, co sekunde, a i tak klin wszedł, z drugiej strony, "reklamacje" w takowym przypadku, np. moim nie były rozpatrywane, w podglądzie wszystko ok, w realu do dupy...
  3. diablica77

    [To nie błąd] Punkty Walki

    Dziś na Naukratis, zauwazyłam że po około 70 atakach, błędnie oblicza punkty walki, dodam iż wsparcie w miastach było tylko moje, więc punkty nie mogły zostać podzielone.
  4. diablica77

    [Wyjaśnione] 3500

    Na jednym ze światów zauwazyłam że trzeba mieć 3500 PW aby wysłać mss, tyczy się to wszystkich światów? Kiedy zostało to wprowadzone? Dziękuje za odpowiedż
Do góry