Wyniki wyszukiwania

  1. aaaGGresoor

    [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) aaaGGresoor b) Pharai, Chania
  2. aaaGGresoor

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Co mogło się nie udać gdy nowosystemowe umysły miały tak potężną starosystemową siłę roboczą ;muscle; A zabawa to była gdy próbowaliśmy odczytać ich obliczenia :D
  3. aaaGGresoor

    Co zachęciłoby Was do powrotu?

    Dodałbym jeszcze aby światy wychodziły częściej z Hefajstosem. Szczególnie te olimpy, wtedy te palikowanie jest o wiele przyjemniejsze i przyspiesza rozgrywkę. Do tego fajna by była wizja stworzenia nagród za wygrywanie świata coś w stylu takiego drzewka do ulepszenia statystyk. Wygrywasz świat...
  4. aaaGGresoor

    Co zachęciłoby Was do powrotu?

    Mi to osobiście nie przeszkadza bo wchodzę na serwery jak mam czas, ale podejrzewam, że dużo ludzi odchodzi od tej gry z uwagi na to musisz być dostępny pod telefonem 24/7, rzadko w której gierce tak jest, nie wspominając jeśli chce się cokolwiek znaczyć to trzeba poświęcić multum czasu swojego...
  5. aaaGGresoor

    [Pytanie] +20% dla ataku jednostek nie-mitycznych (lądowe i morskie) ->wzmocnienie

    Jak dla mnie ten bonus jest git, można sobie przynajmniej łatwiej stałki rozwalać na wyspach, ale dając bonusy do ataku i okupacja trwa 12h to jest to nieporozumienie :)
  6. aaaGGresoor

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zbyt długo grali w //ciach//
Do góry