Wyniki wyszukiwania

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    5 lvl Adamemii wymagany tylko... o tym nie było wzmianki nawet ehh
  2. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tylko bonusu do budowy poszły w piach na Akademie żeby podnieść w kolejnym mieście :)
  3. Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dziękuję:)
  4. Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Witajcie;) pytanie mam ja grałem tylko na nowym systemie i moje pytanie do starego systemu jest takie gdy puszczam kolona Z Helka to szybciej idzie podbój czy na tym systemie Helenka jest zbędna?
  5. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ehh masz Ciebie o takie coś bym nie podejrzewałem jak skąd liczysz czasy czy tylko slesz sure w ciemno i skracałeś?Xd tak podejrzewam na gotowca wszystko miałeś:) odpowiadając Ci na pytanie..skąd to 16 h jest to czas różnicy między wami a nami jak postawiliście latarnie na 9 lvl :) tyle...
  6. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Myślałem ze dobrze liczę może nie umiem :) :) ale na moje 16 h to 57600 s skrót kosztuje 550 s fakt 104 skróty słaby z matmy jestem:(
  7. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Może być ciekawie:D
  8. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak mieliście 16 h przewagi to lekko ponad 100 skrótów tylko:)
  9. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Miło się grało szkoda ze tak szybko nie które sojusze odpadły ale cóż wiadomo serwer wakacyjny cudów się nie spodziewajmy:) u nas ogrody są:) a jak tam u was Latania 6-7 rano ? :) wiadomo ktoś wygra ktoś przegra ale koronki brak będzie
  10. Zmiana sytemu punktowania (za złom)

    Jestem za tam żeby ten cały zlom ukrucic w 100% - ta gra wtedy nie ma najmniejszego sensu to jest zabijanie ducha gry.
Do góry