Wyniki wyszukiwania

  1. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    kiedy miasta mogę brać?
  2. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    przecież Ty i tak za 2 tygodnie stwierdzisz że imprezki od grepo lepsze xD
  3. [Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

    no tak bo trzeba pamiętać że Ty jesteś jak to sam powiedziałeś świetnym taktykiem, znasz każdy możliwy detal tej gry, dlatego koło na side nie siadło i dominacja jak to sam powiedziałeś przegrana na "słupy". Pewnie dalej uważasz że to Tobie się należała wygrana bo zrobiłeś więcej niż my wszyscy...
  4. [Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

    czemu każdy się przywala do tego ile ja na grę wydaje? co wam do tego, jakoś ja nigdy się nie odezwałem jak widzę że inne osoby złocą. Za to jak ja trochę pozłoce albo kupie jakieś pakiety to wielkie oburzenie jest
  5. [Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

    łatwiej napisać że kolejny świat na masówki niż w końcu znaleźć jaja i zagrać na klan xD
  6. [Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

    no tak dlatego to wy dostaniecie mieczyki, a nie czekaj xD
  7. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    z twoimi umiejętnościami to jak ktoś Ci wygranej nie sprezentuje to lata
  8. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie zachowuje takich rzeczy szkoda mi czasu na tak słabych graczy jak Ty. Daj znać jak coś kiedyś wygrasz
  9. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tomus naprawdę żałosne to jest ostatnio jak dominacje przegrałeś to wyzywałes że miasta kupiłem, weź się naucz grać a potem odzywaj. Co świat przegrywasz i tyle
  10. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    przecież miasta im oddałem przed cudakami jak 500k pw sobie na nich nabiłem i były za daleko żeby słać cudaki. Pomimo kilkudziesięciu prób nie potrafili mi miasta zabrać
  11. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    ciekawe kiedy ja ostatni raz przejazd dostałem xD
  12. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    a po co się z lastów śmiać? jak ich motto to " Znowu nam nie wyszło" LD to przecież co świat na nas to przejazd dostaje. Jak oni trafili mnie jak dostępu do grepo nie mialem i sami się o swoje biremy kolonami potopili to po co ich bardziej dobijać xD
  13. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Na forum piszemy o grze, żarty tutaj każdy różne wpisuje, a to że ktoś to przenosi potem na swoje życie prywatne to nic nie poradzę. Jeżeli ktoś ma takie podejście że żarty z tego co się dzieje w gierce przeglądarkowej przekłada na swoje życie to nie wiem po co wgl wchodzi na forum
  14. Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    a co ja się mam z jakimś słupem ścigać co 4 miasta ma xD
  15. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Gdzie można petycję złożyć o zmianę nazwy sojuszu "Szukamy MIŁOŚCI" na "Szukamy szarych komórek" ?
  16. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Na to odbijanie wydałem dokładnie 8k złota
  17. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Podziękowania dla Szukam miłości za fajne PW :) Nie ma to jak nabić 200k pw kilkoma paczkami procek xD
  18. Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    sukces po 5 dniach gdzie event kompletnie nie działał po zdobyciu 41 nagród, event w końcu mi działa xD żałosne po całości to jest, nowy event a kompletnie nie przetestowany, człowiek wydaje w pierwsze dni ogromne ilości złota a potem przez 1/3 eventu nie może z niego korzystać...
  19. Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    ciekawe co będzie na kolejnych poziomach nagród
Do góry