Wyniki wyszukiwania

  1. [Wyjaśnione] urlop

    dlaczego będąc na urlopie straciłem wszystkie miasta ??????
  2. [Wyjaśnione] NIE PROSZONY GOŚĆ

    mam podejrzenia że ktoś włamuje się na moje konto ,i gra w moim imieniu ,w wczoraj 17 czerwca gdy rano o ok.7;30 zakończyłem grę ,i rozpocząłem ponownie wieczorem ok 22ej.zaóważyłem wielki bałagan moich miastach ,a mianowicie; że wysłałem ataki na sojusznika, (co nie jest to pierwsza taka...
  3. [Wyjaśnione] zakończone budowy !

    jeśli wszystko zostało wybudowane w mieście ,to co dalej ,czy można coś jeszcze rozbudować jakieś limity zwiększyć itp.
  4. [Wyjaśnione] limit mieszkańców

    jak można zwiększyć limit mieszkańców z 150 na wyższy?
  5. [Wyjaśnione] większa populacja

    czy po wybudowaniu maksymalnej ilości gospodarstw wiejskich ,czy jest możliwość w tedy zwiększenia populacji w mieście
  6. [Wyjaśnione] bunt

    jeśli w mieście jest błogosławiony, to czy mogę wzniecić bunt w tym mieście, i czy jest możliwość przejąć te miasto.
  7. [Wyjaśnione] podbój

    płynę podbić miasto oczywiście mając statek kolonizacyjny, oczywiście obrona jest słaba a mimo to statek kolonizacyjny wraca ,czy musze posiadać badanie podbój. Wykonałem tom czynność dwa razy ,
  8. [Wyjaśnione] uzyskanie informacji o wojsku w mieście

    czy jest możliwość uzyskaniu informacji o oddziałach jakie stacjonują u atakowanego rywala ,wysłałem szpiega, ale nie udaje się jemu uzyskać informacji ,zaatakowałem floty nie ma, ale nadal nie wiem jak się dobić do miasta, nie wiem czym się broni.
  9. [Wyjaśnione] nie mogę atakować miast.

    Nie mogę atakować żadnych miast czy to na swojej wyspie czy na innej, za każdym razem jak chcę zaatakować jakieś miasto to wyskakuje mi napis "gracz który jest twoim celem jest za silny lub za słaby, aby mógł być zaatakowany. Próbowałem na różnych miastach i zawsze to samo, nawet z innego miasta...
Do góry