Wyniki wyszukiwania

  1. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bez złomu to już w ogóle bym miał PW kosmiczne, tak jak bez złota resztę w porównaniu do innych Ale twórcy gry chyba lubią złom bo tak łatwo go wyłączyć z gry a im się nie chce
  2. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie chce mi się rozpisywać więc krótko Złom - przez ostatni tydzień koledzy z ceramiki zapełnili mi dwa zmysły 80 i 96k Większość ataków było 3 do 1 w PW plus dość często atakowali bez zmysłów więc 6 do 1, nie miałem nic złomu od sojuszu, sprawdźcie swoje raporty, aha i mam to badanie na...
  3. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Znowu pierwszy, ale tak łatwo to jeszcze nie było, gdyby nie krety to was nic nie ratuje, w grę jako grę jesteście ciency, tylko sposobami poza skillowymi coś możecie ugrać.
  4. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak więc dziękuję za miłą rozmowę ale tak jak się tu późno pojawiłem, tak szybko znikam, bo to nie mój poziom ;)
  5. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    oni wszyscy używają jakiegoś dziwnego języka, tam w wiadomości artera składnia też była cała skopana, niektóre słowa też jakieś poza kontekstem, tutaj na forum widzę że głównie oni się odzywają i poziom tych rozmów też pozostawia wiele do życzenia, i nie obrażajcie się proszę, podejrzewam że...
  6. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Chłopaki z chwastów skoro jesteście tak bardzo zaangażowani w grę to może przeprowadźcie lekcje języka polskiego w trakcie ;) bo jak widzę Artera "o tu" i "o tu taj" to mi się żal go robi i jest to naprawdę szczere w tym przypadku bo potem może wam puścić masa "o tu taj dajcie ognie" i połowa...
  7. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    o tak tak tak, gdzies chyba jeszcze mam, ale bym pograł, tam wtedy jeszcze jedna taka byla co sie wojo murki itd budowalo, ale tytulu nie pamietam, mistrzem politechniki w nia bylem xd
  8. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    bo się nikomu nie chciało, ja coś tam z deksterem na początku robiłem, a inni to nie wiem, też nie widziałem ;), szczerze przez cały świat nikt mnie nie prosił o synchro, ale to nie świadczy o tym że ludzie nie wiedzą co to jest i jak sie je robi ;) chyba? ale robienie akcji synchro jak to...
  9. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Czy na sali jest lekarz? A w czym ty jesteś lepszy w tej prymitywnej gierce ? tu się ludzie uczą grać w miesiąc i wszystko wiedzą jeśli twoim maksymalnym rozwojem w życiu jest twój skill w tą grę nad którym pracowałeś kilka lat, to tylko ci współczuć może kiedyś była jakaś lepsza od innych, ale...
  10. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    tak ;) widziałem na YT tutorial twój albo pysia ;)
  11. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wiesz że Cie lubię i dobrze mi sie grało koło Ciebie na innym świecie ;) nie wiem co dokładnie zrobiły lasty poza zmianą kolorku na mapie, pakty są i później ich nie ma każdy ma prawo je zrywać mi się nie podoba tylko to oddawanie wiosek, a później zmiana strony, to nie można powiedzieć, dzięki...
  12. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    nie wiem co zrobiły lasty dokładnie bo się tym nie interesowałem za bardzo, ale raczej nie oddały wiosek na froncie - zmienily strone, tylko, a złomiarze jak takie pi[cenzura] oddały wioski i wycofały się na bezpieczne pozycje, o informowaniu o zerwaniu paktów też nie pamiętam btw. pamiętam...
  13. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    to ile to wiosek złomiarze oddali chwastom NA FRONCIE z vvv bo bali się frontu z vvv? przypomnisz czy muszę szukać w statystykach zanim coś napiszesz przypomnij sobie jak uciekliście z frontu nie no nie mogę leżę ze śmiechu ja tylko mówię że gdyby was nie było to Chwasty przygarnęłyby jeszcze z...
  14. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    że co, chyba nie ten świat ? propozycje jakieś były ale rozmów nie podjąłem, z niektórymi bym nie zagrał trochę inaczej napisałem, rybka dotyczyła tego że w założeniach errora on miał przejąć vvv po odejściu grenwara, więc było obojętne gdzie będę jak napisałem wcześniej Złomiarze nie mieli...
  15. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    No to zwycięzcami świata zostali wybrani: Komnata chwały/hańby - zależy od punktu siedzenia blackbean CichyGrzmot snappysnu niszczyciel alfapvp bam24 keith666 Nesti6969 MaciekGame oski11 miksio ASSATTI zostawiam dla pokoleń, jak kogoś pominąłem może się dopisać ;) reszta marnowała czas, a...
Do góry