Wyniki wyszukiwania

  1. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    To bylo wtedy, zanim gielda wogole ruszyla na tym swiecie. Teraz dopiero ludzie wykupuja 40k drewna o 3 w nocy, a jesli chodzi o podstawowe premki to sorry ale bez eventu arcykaplanka do niczego nie przydaje sie na poczatku swiata.
  2. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Studia w Polsce, bo tanio, i wole wydawac na % ze znajomymi w klubach niz na zloto ktore moge zlapac z gieldy ;) Wbrew pozorom, w Norwegii jest nawet taniej niz tutaj
  3. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Imo kto by wogole otwieral massy od nich, przeciez to placz o koalicje albo gadanie ze nie mamy z nimi szans, juz chyba wole ogladac tvp niz czytac ich massy
  4. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    No coz, pozyczylbym okulary ale pewnie mam daleko do ciebie. Moze wtedy bys zobaczyl
  5. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    widze was sojusz dalej sie nie lapie w zmianach dyplomatycznych na swiecie
  6. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Teraz wam pasuje rownowaga sil czy dalej bedziecie sie spinac? ;)
  7. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    schodzily codziennie okolo 4 nad ranem, 1300 golda dalo sie z tego wyciagnac
  8. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zabawne, bo mnie nie stac aktualnie na arcykaplanke i handlarza, a na reszte zarobilem na gieldzie, a ona jest jakies 20 miejsc za mna w rankingu punktow i 35 miejsc w wojownikach, to niezle zloci, po co komu gold jak nie na zarzadce dowodce i kapitana LOL
  9. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Cytujac kolege, tak wiemy bardzo dobrze
  10. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    no, ale taka prawda, ma racje jakby nie patrzec
  11. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Moze wreszcie anioly beda miec z kim paktowac :cool:
  12. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Oczywiscie,
  13. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    To jest wlasnie legandarny poziom Aniolow na ktorym zaden z nas nigdy nie bedzie :(
  14. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale to akurat wy zaczeliscie z massami
  15. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Niby czemu, im wyzej tym chlodniej, M53 wydaje sie lepszym miejscem do zycia niz srodek mapy
  16. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Co zrobic jak nic nie zrobic 129321 pw po naszej stronie (liczac tylko BN, Friends i Alt) 79090 po stronie angelsow i rebelsow
  17. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Akurat na tym swiecie nie gralem wiec nie wiem, ale kwestia jest taka ze ta sytuacja zdarza sie na kazdym serverze, przez lata, nie zaleznie czy jest to .pl czy .no lub .en. Taka jest sytuacja, pojawiaja sie sojusze dobrych graczy ktorzy graja solo i pojawiaja sie sojusze grajacze po 2 czlony od...
  18. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Po tym co mowisz o tym jak wyglada sytuacja na swiecie. Co do polityki i kalkulacji. To jest gra strategiczna jakby nie patrzec, tu musi byc dyplomacja zeby cos sie dzialo. A to ze kazdy albo dazy do zwyciestwa albo swoich personalnych celow to inna bajka. Lecimy po pw po 25 ogni, to i tak jest...
  19. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Czy ja powiedzialem ze gram lepiej? Nigdzie o tym nie wspomnialem, po prostu jak widac mam wiecej informacji niz ty, tyle .A co do toksycznosci, wydaje mi sie ze po tylu latach juz powinno byc wielu doswiadczonych dyplomatow ktorzy moga dostosowac sojusze do sytuacji na swiecie. Potracilismy...
  20. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Patrzac na to ile ty pokazujesz ze wiesz na temat polityki na swiecie, to skromnie powiem ze wiem troche wiecej. A co do koalicji, w tamtym momencie BN liczylo 35 osob, my 15, friendsi 40. Gdzie mielismy 2 sojusze Husari i dwa wasze sojusze po 60 osob. Takze kazdy by stwierdzil ze pasowaloby...
Do góry