Wyniki wyszukiwania

  1. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    W takim razie kiedy będzie pora na nowy wolny świat z zaakceptowanych pomysłów pani Dorotko? dorocia ;)
  2. Fearz

    Świat jakiego dawno nie było

    I jak z takim wolnym światem?
  3. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    Dawać nowy świat, najlepiej prędkość 4/3/3 albo 4/4/4 czy coś podobnego bo przecież dawno takiego nie było!
  4. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    Czyli drugi taki sam świat tyle ze bez morali i stary system :) …
  5. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    Zapraszam do ankiety w takim razie https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/%C5%9Awiat-jakiego-dawno-nie-by%C5%82o.33011/
  6. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    No bo tylko ,, wy ,, głosujecie xd Są gracze którzy głosują na inne ustawienia jak 1/1/1 i z tego wszystkiego trzeba wybrac najlepsze ustawienia servera.
  7. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    Jak ankietę puszczają 2 tyg przed zapowiedzią , zapowiedź puszczają tydzien przed, a poki co żadnej ankiety jeszcze nie ma, to wątpię ze listopadzie wgl bedzie
  8. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    No ciekawie by było fest... Zadymiarze I , Zadymiarze II Zadymiarze III Zadymiarze IV Zadymiarze V takie byś miał sojusze :) A co do nowego świata będzie coś w listopadzie ?
  9. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    Tak , potwierdzone info.
  10. Fearz

    Świat jakiego dawno nie było

    Witam chciałem wnieść temat na forum z propozycja otwarcia nowego świata. Czytałem regulamin, ale moderatorzy i fanpage Grepolis Polska na Facebooku napisali abym właśnie w tym dziale na forum otworzył taki temat. :) Chodzi mi o otwarcie świata o danej prędkości mianowicie 1/1/1 bądź podobnej -...
  11. Fearz

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ten nowy ma takie ustawienia ze sie szybciej skonczy niz ostatni…
  12. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    Najgorszy świat jaki ostatnio zrobiliście. :(
  13. Fearz

    Rozmowa Ogólna

    Moderacja myślała kiedyś nad wprowadzeniem chatu na forum ?
  14. Fearz

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Z cośkami nie szło się o nic dogadać, ponury nie wie jak korzystać z discorda, a większość w radzie pisała że nie będzie wirusów ściągać na komputer... Jak rozstali się z koalicją sojuszy i pozostali z Jakiś Takiś to potem już tylko gorzej było. No, ale każdy ma jakiś swój plan ... :D
  15. Fearz

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Co tam się wydarzyło , bo ja zasnąłem na tym jak rozpadła się koalicja. Ci ,, lepsi gracze ''za głosem rady mieli zjeść wioski z słabszych sojuszy, aby nie dostali ich karciarze. Do tej pory zjadają, tak zjadają, że dostali 6 buntów wczoraj. Jakiś taki dziwny ten sojusz...
  16. Fearz

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Świat ciekawy nie powiem, bardzo lojalni gracze się sami trafiają :D
  17. Fearz

    [Wyjaśnione] Oddział obywatelski

    dobra pominąłem fakt tego perka, dzięks :P
  18. Fearz

    [Wyjaśnione] Oddział obywatelski

    Witam jak to jest możliwe, że ów miasto ma tyle oddziału obywatelskiego ? 500 ?
  19. Fearz

    Dyskusja na temat nowego świata

    A wiadomo o której godzinie będzie otwarcie ? :)
Do góry