Wyniki wyszukiwania

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    jest wolne miejsce w jakiejś ekipie? chętnie dołączę
  2. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wreszcie coś na nieco krótsze jesienne wieczory
  3. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Od topki odstajesz, bo topka skraca za złoto, a surkę ma z giełdy, a niektórych czynników nie przeskoczysz.
  4. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    tracą po tygodniu i już im szkoda czasu na ponowny start
  5. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Po to jest opcja zbierania surowców co 8h żeby logować się 3 razy dziennie. Nie wiem po co robić inaczej, tym bardziej, że dostaje się z niej najwięcej surowców.
  6. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Pomorskie tutaj
  7. Dyskusja na temat nowego świata

    Chodzi mi stricte o 1/2/1 A 3 lata to też niemało
  8. Dyskusja na temat nowego świata

    Ja rozumiem, że ostatni raz świat z prędkością 1/2/1 był 10 lat temu, ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że ten październikowy będzie wolniejszy niż 2/2/2
  9. Dyskusja na temat nowego świata

    A co do nowego świata, to nie za szybki?
  10. Dyskusja na temat nowego świata

    Gratulacje
  11. Dyskusja na temat nowego świata

    jeżeli taki abonament kosztowałby ok. 150zł to przy dobrej okazji dwa miesiące abonamentu = 75000 złota, a to na jakiś czas wystarczy. Dlatego jak najbardziej się zgadzam. Gdyby chciał to kupowałby złoto, bo kosztowałoby to tyle samo co abonament.
  12. Dyskusja na temat nowego świata

    Serio? Powrót po 10 latach i wielkie zdziwienie, że coś się zmieniło? Jak grałem na naukratisie 3/3/3 to byłem w topce bez złota, ale wykorzystywałem dzienny limit zbierania surowców z wiosek, więc da się. Cały czas tylko widzę "miasto startowe", ale kogo obchodzi miasto startowe skoro w okresie...
  13. Dyskusja na temat nowego świata

    Ile można o tym zlocie XD Nikt nikogo nie zmusza żeby w to grać, a w jaki wątek na forum się nie wejdzie to cały czas złoto złoto złoto, bo na himerze dużo punktów uga buga. I to cały czas ta sama osoba narzeka.
  14. Dyskusja na temat nowego świata

    1. Gra dalej może być wciągająca, skoro cały czas te same pyski to chyba oznacza, że jest wciągająca. 2. Gra nie wyłudza pieniędzy. Zakup premium jest dobrowolny, a gracze bez premium mogą rywalizować ze złotnikami. 3. Cały czas te same sojusze, bo jest pewne grono osób stale grających, którym...
  15. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Oczywiście, że może tak być i prawdopodobnie tak jest (moim zdaniem), ale zakładam, że skoro np. drukarki 3D nie są w stanie na ten moment wydrukować mózgu to jest to stosunkowo trudniejsze niż drukowanie innych organów. Co nie zmienia faktu, że trudniejsze nie znaczy trudne, czy też niewykonalne.
  16. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Fakt "jedną z" w perspektywie czasu jest zdecydowanie bardziej adekwatnym określeniem. Co do wątpliwości moralnych: ja też na ten moment nie mam takowych, ale znajdą się ludzie, którzy mogą je mieć właśnie z uwagi na ich wiarę, religię czy samo w sobie przenoszenie świadomości. Można też...
  17. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jakiś czas temu udało się przenieść informację, bodajże o jeden kilometr. Moim zdaniem naszą jedyną nadzieją może być tutaj fizyka kwantowa. Teleortacja istot żywych może rodzić pewne wątpliwości natury moralnej itd. Sci fun nagrał ciekawy film na ten temat.
  18. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ciekawe, że problemy zaburzeń psychicznych i osobowości zostały poruszone tak późno
  19. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Pytanie tylko czy w taki sposób można grać o wygraną.
  20. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Obiektywnie patrząc na sytuację na serwerze: do top 100 łapią się gracze mający po 140k pkt. Podczas gdy jest to świat szybki (5/4/3) i działa nieco ponad 3 tygodnie.
Do góry