Wyniki wyszukiwania

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    wiem, ale chodzi o etykę, kulturę itd jeśli te pojęcia wogóle dla co niektórych mają znaczenie
  2. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    za te bluzgi akurat bany się tutaj należały bo można walczyć ze sobą, ale bluzgi i wyzwiska na siebie wzajemnie to dla mnie i chyba większości margines. Chociaż druga strona też nie jest święta jak kiedyś na DC wyzywała na bliskich jednego z graczy cośków, ale o tym się już pewnie nie pamięta bo...
  3. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    bardziej tutaj miałem na myśli kółko wzajemnej adoracji (:
  4. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Robisz postępy bo rozbudowałeś wypowiedź na kilka zdań i to jest właśnie sukcesem bo może zostać w Twojej głowie, a nie blaszka za wygranie świata...no chyba, że to tylko chwilowy przebłysk, ewentualnie ktoś Ci podyktował. ;) P.S nie znamy się a wyzywasz mnie od dziadka podczas gdy ja normalnie...
  5. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie w tym rzecz...sprawa jest prosta zwykły gracz w tym przypadku ja z ekipy nie podlizującej się Wam poprostu coś Wam powiedziałem, zwróciłem uwagę a Wasza rola jest taka, żeby teraz mnie zaszczekać w dosłownym tego słowa znaczeniu tak aby Wasze było na wierzchu. Wielokrotnie ten schemat jest...
  6. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Masz racje ale to był tylko przykład to trzeba by dokładnie rozpisać uzgodnić. Bardziej chodzi o to żeby zniwelować przewagę złota to nie znaczy że całkowicie ją wykluczyć
  7. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Trudna to jest dla Ciebie jasna i merytoryczna rozmowa...nie każdy musi znać dany slang, ale widać że Cię przerosło,aspodziewałem sięczegoś dojrzalszego ;)
  8. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nastąpiła zmiana tematu i brak konkretu...no ale wcale mnie to nie zdziwiło. W końcu zbyt szczegółowo opisałem problem i nie ma jak się odnieść do tego.
  9. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Co to jest "kek" polska mowa zbyt trudna? Dobrze, że inwestujesz...pytanie czy tylko inwestujesz, bo jak tak to bieda ;)
  10. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ja siedzę for fun i tego nie ukrywam. Grywałem kiedyś na ogame.pl czy też w Warcrafta III poprzez battle.net ale nie pompowałem się jakimiś osiągnięciami ani nie wydawałem kasy by mieć coś lepiej. Wiadomo każdy robi ze swoją kasą co chce i kiedy chce ja jednak wolę zainwestować i pomnożyć niż...
  11. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Racja samo kupienie złota nic nie da, aktywność i ogarnianie tematu przede wszystkim tylko widzisz jest różnica przynajmniej dla mnie bo gdybym ja te kilka tys miał wydać w miesiąc czy też rok to osobiście wolałbym je obrócić i mieć kilkadziesiąt tys realnych pieniędzy. Poza tym takie osoby o...
  12. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ok...tylko powiedz co Tobie dawają wirtualne osiągnięcia blaszki odznaczenia itd? Nie zarabiasz na tym a ewentualnie tracisz kupując złoto lub pakiety, a jeśli zloto masz z handlu to spoko ale są tacy co grube pakiety zbrojeń dokupują. Czy nie lepiej to zainwestować i mieć realny zysk?
  13. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zobacz jaki paradoks co chwilę też ktoś mówi że część zatrzymała się w 2012 roku, więc kij ma dwa końce, każdy stoi po swojej stronie racji. Prawda uważam, że leży jak zawsze po środku. Gra miała być atrakcyjna i wyszły pewnie nowości i udogodnienie czy każdy nadążył czy każdemu się podoba to...
  14. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Kwestia akademi i drugiego sojuszu to już inna rzecz. Są duże ekipy i nie można zabronić wejścia większą paczką. Kwestia ponów to temat rzeka ale większość światów grana jest w oparciu o tą samą taktykę kolejnego niszczenia od lat
  15. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak mam być szczery o ile na tym forum to pojęcie jest znane to pon jak dobrze pamiętam był z Aferką. Z Barbie nic Nas nie łączyło, Nas nie interesowało to morze na którym był ten sojusz, jedyny wyścig jaki Nas łączył to zasiedlenie granicy mórz. Co do Mazura który był w drugim końcu mapy to...
  16. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zieleni nie będą bo będą cośki, a wiadomo jak z cośkami ;)
  17. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dziwnym trafem ustawienia niemalże identyczne jak na wrześniowej dominacji o_O
  18. Zmiana prędkości rozpoczęcia dominacji na serwerze Chimera

    Raczej opcja pierwsza, świat na zielono i szybko się skończy ;)
  19. Zmiana prędkości rozpoczęcia dominacji na serwerze Chimera

    dokładnie w końcu o biznes tutaj chodzi :)
  20. Dyskusja na temat nowego świata

    Ahahaha...wirtualny zgrywus a na live cienki bolek, przerabiałem już takich (:
Do góry