Wyniki wyszukiwania

  1. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    ostre słowa, jak na kogoś morze od frontu XD
  2. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale co Wy za bzdury opowiadacie xD Nasz gracz, nasza rozbiórka, PON obowiązuje, więc nie wasza sprawa, koniec kropka, każdy honorowy grac z mózgiem to rozumie.
  3. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wy macie, a nic się nie dzieje XD
  4. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    już wyzłociłem
  5. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    No i jeszcze dumni z siebie są, boże, jakie dno xDDDDDDD
  6. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Polemizować to można, czy Ty i Twój śmieszny kolega mazur zmieniający strony na różnych światach, bo "za cienszko" i trzeba iść gdzieś indziej to świństwo czy wykorzystanie sytuacji. Tutaj nastomiast sprawa jest jasna, dla każdego kto nie próbuje bronić kolegów. Jakie to ma znaczenie, że ktoś...
  7. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    xDDD Iwar i mooszko są poza sojem teraz, rozumiem, że mogę lecieć? Bo na to wskazuje wasza odpowiedź. Prawda? PRAWDA? :))) żenujące tłumaczenie i brudna próba obrony, nie spodziewaliśmy się niczego innego.
  8. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    powód jest taki, że z naszej rozbiórki się chcieli wbić na nasze pozamykane wyspy xD gracze takiej klasy, wstyd, wstyd, dno i 3 metry mułu.
  9. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie no, to trzeba być mazurkiem, żeby łamać postanowienia pona świątecznego XD jezu, jacy wy brudni jesteście, jak zawsze XD
  10. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Fearz nie u chłopaków, a w DEMISE OF A NATION ;P
  11. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    A może być i królem taktycznym grepo, ale z takim zachowaniem jak zaprezentował na forum i z takim oddaniem miast jak w gierce stabilności nie pokazał. Może ma słaby świat :)
  12. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    poka jak uciekasz do turka
  13. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ja się misiu nie cieszę, tylko pokazałem ci gdzie twoje miejsce :) Czas rozliczeń już był, pokazałeś co potrafisz, zmiana stron i podnieta wygraną na koniec myślisz, że coś zmieni? :D
  14. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Taaa, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. "Typie" posypałeś się jak cały twój pseudosojek, psycha siadła i pokazałeś już na co cię stać ;)
  15. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    A miasta jak ci zabierałem, tak dalej zabieram xD
  16. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tobie się wydaje, że ja Tobie odpisuję? Noobku, naprawdę, nie ta liga XD
  17. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak, cytując wysyłasz powiadomienie. Więc owszem, wywołujesz. No to odpisuję. Chyba prosto wyjaśniłem, nie? Czy nie dociera jeszcze? :)))
  18. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    a ten dalej szczeka :D
Do góry