Wyniki wyszukiwania

  1. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Czemu mi miałaby pękać //ciach//? Mam to szczęście, że wobec mojej osoby(plus Susła) Leito psem okazał się długo przed startem tego serwera, możesz być dumny, gdyż z Twoją pomocą. Szczęście dlatego, że nie musiałem w tym momencie czuć niesmaku jako członek jego sojuszu czy tam jak to Wy robicie...
  2. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale że Leito to jednak łajza? Stare, znałem
  3. Rozmowa Ogólna

    Przypadkiem wysłało mi się już do niej na dc, nie wiem jak usunąć
  4. Rozmowa Ogólna

    Leitusiowa o tym wie? :rolleyes:
  5. Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Mazur, w którym sojuszu byłeś na koniec?
  6. [Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

    To weź policz udział procentowy ich trójki i naszej dwójki, praktycznie jak priv
  7. [Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

    Suseł nie pisz o płaczkach, bo sam mi żale na priv uskuteczniasz, że w złym towarzystwie głosowałem...
  8. Dyskusja na temat nowego świata

    Plum
  9. Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Patrząc, że zalogowałeś się po to by mu odpisać i jeszcze jesteś świadom, że co rok zmienia opowiadanie, chyba jednak jego biografia rozgrzewa bardziej Twe serduszko, niż chcesz to przyznać. Nie przejmuj się, chociaż osobiście nie pojmuję fenomenu Waszego zapatrzenia w królika, jest wiele osób...
  10. Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    A później otwierasz dc i tam 50 powiadomień, a to tylko słoń chciał się przywitać...
  11. Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Pitu pitu ściana tekstu, ale szanuję za chęci do wrzucania pogrubień co trzecią linijkę.
  12. Polityka i mapki

    Buchnęło, zawrzało. I zgasło.
  13. Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak to kto?
  14. Polityka i mapki

    Ale to nie jest tak, że Wy chcieliście czerwieni? Upki masz, przyślij zaproszenie do paktu, się dogadamy ;)
  15. Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Haszek po prostu inaczej nie umie wyrazić słów wdzięczności, ale już się przyzwyczaiłem...
  16. Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    No i więcej nie licz, że Ci ogarnę greposzrotu do zbierania bawełny.
  17. Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    W świecie, gdzie ryzykowne są o wiele prostsze działania, wyrażać się niekulturalnie? Brawura granicząca z głupotą.
  18. Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Czy my tutaj jakąś mocną libację mieliśmy? Co to za zachowania wobec kobiet, które rogate ranczo brzydko uskutecznia? W ramach nawiązania do wyjścia na ulice ktoś z sojuszu wyjdzie?
  19. Polityka i mapki

    Odważne słowa jak na gracza spoza TOP15
  20. Dyskusja na temat nowego świata

    Na co Ci słoń taki świat, jak i tak grać nie będziesz :p
Do góry