Wyniki wyszukiwania

  1. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak i w 1h 20k birem, ale lecą szybko szybko bo ukradną
  2. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    I dlatego tym bardziej powinni liderzy się skupić by się go pozbyć z tej gry, jak nie jedni to drudzy byle by namieszać i oczekiwać Laur z tego powodu.
  3. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie całym, jest jeszcze kilku ogarniających
  4. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dokładnie.
  5. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Adrian. Oczywiście że tak, natomiast jeżeli chodzi o Mariano to dla mnie sprawa jest prosta, Mariano gra z fuzjakami od X lat, dziwić się że grał początkowo przeciw nim i przy tym nie sprzedał informacji, dlatego właśnie według mnie Honor swój utrzymał niezależnie od tego czy przeszedł nagle do...
  6. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    I ja również pozwolę sobie dodać kilka słów od siebie :) W 100% zgadzam się ze słowami Oszczepa, o ile nie było dane nam grać razem a zwykle przeciw sobie (Chyba że na Helike) tak o tyle to gracz aktywny, dobry, z poczuciem humoru (Wnioskuje to po jego wpisach na forum i opiniach w różnych...
  7. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Cuda na kiju na tym świecie
  8. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ja bym powiedział że nawet mała imprezka, popcorn coś tego i przenosimy się do sekcji komentarzy, gdzie swoje zdania wypowiedzą nasi eksperci
  9. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Trudne sprawy Grepowiczów
  10. [Nowość] Nowy Bóg

    Ogólnie pomysł niejako dobry, ale też i zły, przede wszystkim dużo dużo więcej można by było wprowadzić zmian w grze, aniżeli co chwilę dodawać nowego boga, jestem obecnie po przerwie od czasów Helike i tak jak tam jeszcze było 6 -ciu bogów tak teraz doszło kolejnych dwóch a w tym tempie to...
  11. Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    Dorocia Zgadza się, ale tak jak dzisiaj zdobyte 70k pkt tak i wczoraj mi pokazywało po każdym wykonaniu ile zdobyłem pkt, natomiast z tą różnicą że wczoraj pkt nie były aktualizowane a dzisiaj są, dla sprostowania misje wykonuje w ten sam sposób.
  12. Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    Pewnie, ja tylko za pierwszą spaloną misję 4k pkt dostałem i na tym koniec
  13. Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    Jakby nie patrzeć event taki lepszy niż stare nudne koło tychy z którego zbyt wiele korzyści to nie było a w końcu Grudzień.
Do góry