Wyniki wyszukiwania

  1. Sens istnienia światów z handlem 1/2

    I z Tobą można konstruktywnie porozmawiać, a Oszczep odziedziczył, po swoich graczach jakieś zwierzęce okrzyki, których tutaj nie będę cytować, bo dostanę bana. Ja uważam, że prędkość handlu, zmniejsza, dynamikę gry. Zauważmy różne sytuacje, np. Jak grałem na świecie z Mulardem( nie pamiętam...
  2. Sens istnienia światów z handlem 1/2

    Serio jakiś odklejony jesteś xd Jak ktoś //ciach// to znaczy, że ma zniknąć? Ktoś ma inne zdanie niż oszczep, o niee, trzeba go jakoś zablokować Ty nawet nie masz świadomości jak głupio piszesz i to jest najgorsze, bo jak do urny tacy idą to także stawiają krzyżyk na pamięć, niestety. I...
  3. Sens istnienia światów z handlem 1/2

    Ale przecież oszczep zapoczątkował płacz o to. A reszta mu przytakuje tylko. Uważam że prędkość handlu to element rozgrywki i powinien być zmieniany tak samo jak prędkość jednostek czy rozbudowy miasta. A zmiana tego, bo oszczepowi lecą surki 4h, ludzie xd
  4. Sens istnienia światów z handlem 1/2

    ale ja mam swoją i sobie gram xd
  5. Sens istnienia światów z handlem 1/2

    A ja chcę, aby wchodziło przynajmniej 6 ekip na serwer, aby gra była dynamiczna i serwery nie trwały 5 miesięcy tylko 2 miesiące możecie teraz zrobić ankietę, bo JA tak chcę. Większość głosujących ZA nawet nie wie pewnie za czym głosowała, a głosują, bo OSZCZEPP TAK POWIEDZIAŁ, BO ON TAK CHCE...
Do góry