Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja na temat nowego świata

    3 lata temu był 1/3/4 olus Też na jesien
  2. Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    tylko czekac na wycofanie starej apki i wracamy do korzeni gdzie apek nie bylo xd
  3. Dorylaion - rozmowy o świecie i nie tylko

    Takie zachowanie się tylko świadczy O coraz to niższym poziomie grepo Które schodzi na dno Tak zbanujcie nie :))
  4. Dorylaion - rozmowy o świecie i nie tylko

    Od takiej ekipy wymaga się więcej.... Jeszcze tylko stara apke niech wycofają i inno będzie puste
  5. Dorylaion - rozmowy o świecie i nie tylko

    Poprostu jeśli zc nie jest w stanie walczyć samodzielnie(ma graczy) To po co tu wchodzili? (Tak zdaje sobie sprawę że pw=sloty I że weszli 2miesiace po starcie świata +/- nie liczyłem dokładnie) Ale czy taka ekipa jaka dysponują nie powinni solo zamknąć ten świat? Wiem że taktyka itp ale to...
  6. Dorylaion - rozmowy o świecie i nie tylko

    jeszcze swiat sie nie skonczyl a wy juz swoje ZC weszlo tylko dlatego zeby bronic expres xd Potęzna ekipa wchodzi w koalicje bo sama nie daje rady tak to sarkazm
  7. Dyskusja na temat nowego świata

    na wakcacje tylko wolne
  8. Dyskusja na temat nowego świata

    Szukam sojuszu
  9. Chania - rozmowy o świecie i nie tylko

    To taki sarkazm był z mojej strony Koalicja z reguły oddaje i są duże nieporozumienia między sojuszami bo każdy szef ma inny pomysł na grę itp i zamiast grać pod mocnego przeciwnika każdy chce wyciągnąć jak najwięcej dla swojego sojuszu i przez to koalicję są jakie sa:cool: To takie moje...
  10. Chania - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak i koniecznie do koalicji ;)
  11. specjalny świat

    7 dni przy 2 miastach na start troche duzo pozatym przydalby by sie wolniejszy swiat na lato Pozdrawiam
Do góry