Wyniki wyszukiwania

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    z powodu załamania się pogody , odwołano pobyty wczasowe , tak więc skontaktuje się z Panem ktoś z obsługi gdy tylko Słoneczko zaświeci na Milas :D za niedogodności najmocniej biuro przeprasza :p
  2. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    o właśnie dobrze mówisz , pasujące idealnie do Ciebie słowo :cool: Miłego budowania na Milas ze złotkiem ,z sercem ,z posiadaniem czasu jak i dla zbieraczy złotka i tych przede wszystkim Walczących o wygraną serwera :D
  3. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    nooo Brawo , Arbuz wygrał wczasy na wyspach świata Milas , mistrzowskie odgadniecie , o_O:D:D:D
  4. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    a musze wiedzieć ? Tu wiem gdzie jaki admin a tam nie ma symboliki wiec , że temat poruszony to przynajmniej nie zawiewa nudami a ja zawsze lubię te komentarze błyskotliwe od każdego poczytać :D
  5. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    po co , tylko pokazuje czarodziejsze triki w grepolisie :D sami sobie zgłaszajcie :D
  6. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    dodam ze na wyspie miasto zaatakowane było z racji misji o 15 i 16 a teraz znów brązowe i aż 4ry szt po 175 pkt MAGIA MAGICZNA :D W sumie cóż sie dziwić , grepolis to czyste czary o_O
  7. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    a to co ?
  8. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie znam sie Arbuz serwer ruszył , dopiero początki wiec czas pokaże ;)
  9. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    kim jestem to nie Twój interes :cool: no i nikt nie dyktuje warunków
  10. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    BRAWO , oooo właśnie w pełni się z przedmówcą zgadzam co do total całej jego wypowiedzi
  11. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    od kiedy sie uważasz za Ty jako Wszyscy" ?! Nie chcesz odpowiadać to wręcz sie nie wypowiadaj nawet, zwłaszcza nie na temat tak jak to właśnie robisz :)
  12. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    no tak tak ważne :D by wiedzieć czy zasiąść w pierwszych miejscach po złotko
  13. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    poważnie ? a jeszcze niedawno Oszczep inaczej to ujął , zacytuję : 'Nie wiem skąd założenie, że jakakolwiek gra ONLINE ma sprawiać przyjemność." oczywiście również wiele innych rzeczy przytoczył w swojej wypowiedzi jak i to o poświęceniu by coś osiągnąć należy reagować na wszystkie ataki ...
  14. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    ja Ci odpowiem , Drukarka + ramka = na ścianę ozdoba
  15. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    no to może w skrócie pochwalcie się kto tu idzie grać ( jakie ekipy)
  16. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    no faktycznie , gracz pracujący i chcący mieć odskocznię w stylu grepa a gdy nocą chce wypocząć do pracy a nie wstanie na alarm to jest bez jakości - BRAWO :D
  17. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Owszem są Ekipy duże ale w tym rzecz by każda ekipa wytypowała sobie właśnie po tych 45 graczy tak jak MILAS ustawili ten limit na jeden sojusz Tu nie chodzi o zabranianiu wejścia a starcia tych najsłynniejszych ekip a główni tak jak w sporcie "reprezentowanie takiej ekipy przez określonych ...
  18. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    czytanie ze zrozumieniem jest największym problemem wielu udzielających się Człowiek ujął dwa słowa i wałkowanie ich a brak skupienia na głównym elemencie jakie z mojej strony zostało poruszone o WALCE ELIT w sojuszach jedno członowych i konkretnej rywalizacji po te 45 osób bez akademii , bez...
  19. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    zamiast odnieść się do całokształtu to wybieranie sobie poszczególnych elementów wypowiedzi jest najwyraźniej wygodniejsze więc niech Ci będzie Panie Kacprze , pomińmy już kwestię która tak bardzo po oczach uwiera i inaczej sformułuję zdanie , mianowicie : jeszcze raz powtórzę , MILAS niech...
  20. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Kiedy pokażecie prawdziwą grę bez tych waszych paktów i pakcików jak i innego rodzaju plecków oraz bocików ale i również "kabli rozmieszczanych" , nie znudziła się wam gra tym stylem ? Niech wejdzie kilka ekip , bez układania i walka gdzie każdy soj musi zadbać o siebie , Kiedy pokażecie...
Do góry