Wyniki wyszukiwania

  1. [Naprawiony] Aplikacja nie widać wojsk obrońcy

    W opublikowanych raportach z obrony w aplikacji nie widać wojsk obrońcy natomiast na komputerze w tych samych raportach są one widoczne. Jeżeli to ma znaczenie aplikacja na ios.
  2. [Wyjaśnione] Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

    Witam W kolejce budowy mam juz skrócone czasy budynków tym bonusem. Czy jak odpalę kolejny bonus to skrócą się one jeszcze bardziej?
  3. [Wyjaśnione] Edessa zakończenie rejestracji?

    Czy ktoś może udzielić odpowiedzi na pytanie dlaczego została zamknięta rejestracja na świecie edessa? Jest to nad wyraz dziwne w świetle podanych niżej liczb: Ogółem na dzień dzisiejszy mamy 14904 zarejestrowane konta z czego - 3201 to konta puste ( zero miast, widnieje tylko nick w...
  4. [Ulepszenie] Forum w aplikacji mobilnej

    Propozycja jest taka żeby po otwarciu wątku na forum sojuszu w aplikacji automatycznie wątek przewijał się do ostatniego wpisu.
  5. [Ulepszenie] Aplikacja mobilna: wprowadzenie możliwości sprawdzenia co idzie w ataku

    Chodzi o możliwość sprawdzenia co idzie w ataku tak jak na kompie że można wpisać dowolną jednostkę markując atak dotychczas w apce można zamarkować atak tylko jednostkami które posiadamy w mieście. :cool:
  6. [Wyjaśnione] Przejęcie opuszczonego miasta po aktywowaniu urlopu

    Czy po aktywowaniu urlopu w ciągu tych 48 godzin można przejąć szaraka?
  7. [Wyjaśnione] Brak punktów kultury przed wypłynieciem kolona

    Witam Wydaję mi się że gdzieś o tym czytałem ale znaleźć nie mogłem. Stary system podboju puszczam kolona który dojdzie do celu za 2h wymagane punkty kultury będę miał w ciągu godziny czyli na 1h przed dojściem ale już po jego wysłaniu. Czy podbój się uda? Innymi słowy czy mogę puścic...
  8. przejęcie sojusznika

    czy moge wzniecić bunt u sojusznika i następnie przejąc jego polis?
Do góry