Wyniki wyszukiwania

  1. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    Ale idea tego świata to nie granie triemkami, tylko ogólnie zwiększenie możliwości obrońcy i nastawienie na spokojniejszy/bobowy serwer.
  2. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    f i l i p Wbijasz na nowy świat?
  3. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    :mad:
  4. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    No stary i bez bonusów, więc 0 porównania.
  5. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    No przypuszczam, że co lepsi gracze i złotnicy albo nie wejdą, albo wejdą pobobować defem, bo atakowanie będzie mało opłacalne. No, ale akurat idą wakacje, aktywność na grepo spada, a mniej zorganizowane ekipy i słabsi gracze dostaną jakiś serwer bardziej pod nich. Jestem w sumie ciekaw jak...
  6. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    Przykładowa wypowiedź: Znalazło by się więcej, ale za dużo szukania. Boski/minotaur/harpia/gryf/spartoi w sumie też. Chociaż osobiście minotaury/spartoje bym oszczędził, bo są praktycznie nie używane. W przypadku cerbera(lub szermierza) to w sumie to bez znaczenia. Niemniej cerberom to można by...
  7. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    Dla mnie osobiście byłyby to ustawienia nudne, ale wiele razy widziałem na forum skargi ludzi, którzy twierdzili, że ciągle pojawiają się światy z bonusami do offa, a przydałby się w końcu jakiś z bonusami do obrony. Wakacje to właśnie najlepszy okres na taki serwer.
  8. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    -20% to może być troszkę za dużo, ale -10% by było ok.
  9. alphahydranoid

    Dyskusja na temat nowego świata

    Proponuję dla odmiany świąt z bonusami do obrony na nowym systemie: Rydwany/Triremy +30% obrony. Szermierze/łucznicy/hoplici/biremy +20%. Jednostki mityczne +25% do obrony. Do tego szybsza budowa muru o 50%.
  10. alphahydranoid

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    Jak nikt. Ja się zgłosiłem.
  11. alphahydranoid

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    To jak się nikt nie zgłosił, to się zgłaszam, nick taki sam jak na forum.
  12. alphahydranoid

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    No w planer wsadzi miasto co ma powiedzmy biremkami 28min. A potem będzie celować tym samym miastem z biremkami + kolon/brander/wolny/ognik, które będą lecieć znacznie dłużej niż 30min.
  13. alphahydranoid

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    Nie wiem, szczerze powiedziawszy, to zmieniłbym zasady tak, żeby z góry trzeba było podać 15 miast, które się liczą do akcji, albo coś takiego, bo inaczej można po prostu to obejść i celować może i 100 miastami(syreny z latarnia w planerze vs brander bez latarni w trakcie celowania) na zeus wie...
  14. alphahydranoid

    [Zakończony] SEKUNDY - pokaż co potrafisz

    W skrócie kochani. 1.Robicie miasto z kolon/brander/wolny trans/ognik/birka + syreny. 2.Budujecie latarnie/badania robicie. 3.W planer wrzucacie najszybsze jednostki(birki lub same syreny), żeby było, że wszystko do 30min jest. 4.Cofacie latarnie/badania, celujecie wsparciami z spowalniaczem...
  15. alphahydranoid

    Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

    Czas/zaangażowanie>kasa>>>skill. W sumie zawsze tak było, tylko dobrych złotników było mniej.
  16. alphahydranoid

    Dyskusja na temat naszych planów na wiosnę 2024

    No to ciężko to skomentować. "Pracujemy nad jakimiś tam wnioskami i prośbami" to jest coś do czego można podejść wyłącznie neutralnie, bo właściwie te prośby i wnioski to może być wszystko.
  17. alphahydranoid

    Dyskusja na temat naszych planów na wiosnę 2024

    No to wiem. Ale ciekaw jestem nad jakimi prośbami i wnioskami konkretnie pracuje innogames.
  18. alphahydranoid

    Dyskusja na temat naszych planów na wiosnę 2024

    dorocia Co to za wnioski CM i prośby społeczności?
  19. alphahydranoid

    [Przekierowano do ticketów] PRZYSPIESZONE RUCHY WOJSK a badanie żagle na maszt

    Czas przy użyciu buta masz wyświetlany przez DIO, nie przez grę :P.
  20. alphahydranoid

    [Nowość] Nowy Artefakt

    Proponuje wpierw stare artefakty naprawić xD. Bo Ambrozja, Kantaros i Palladion to żarcik jest.
Do góry