Wyniki wyszukiwania

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jeszcze przyjdzie czas... :)
  2. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak Ci idzie Tomek?
  3. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jednego dzbana mniej
  4. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Koleżanka na dopingu :) Trzeba zapytać gdzie takie cuda dają;)
  5. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dziękuję dziewczyny i ekipo za fajnie spędzony czas w sojuszu. Był to dobrze obsadzony serwer szkoda tylko że tak krótki i bez przeciwnika po kilku tygodniach gry :/ Tym którzy dograli do końca z przeciwnego obozu wielki szacun za wytrwałość. Powodzonka i do zobaczyska kiedyś tam na jakimś serwie.
  6. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    To akurat prawda, chociaż można i w dobrej atmosferze walczyć przeciwko sobie. Na Himerze miałem możliwość takiej gry. Podziękowaliśmy sobie po próbach przejęcia miast i jeszcze pewnie o ile chęci będą na kolejny serwer zagramy po jednej stronie. Niby mówi się wartości przenosimy tu z reala, ale...
  7. [Legalny] GRCRTools

    Potus wyręczył tych, którzy zastanawiali się nad zawieszeniem butów na kołku ;)
  8. Dyskusja na temat nowego świata

    Zakończenie: Cuda Świata (szybkie) System podboju: NOWY Natychmiastowe ukończenie zlecenia budowy: TAK Wioski z punktami walki: TAK Anty-timing: +/- 10s Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 6/6/3 Ochrona początkujących: 5 Limit członków sojuszu: 80 Morale: Nieaktywne Bonus...
  9. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Najwidoczniej Harem wypełniony po brzegi :rolleyes:
  10. Dyskusja na temat nowego świata

    Samiec lekki zadymiarz z Ciebie :) Teraz Sigma w modzie chyba nie jesteś na bieżąco z nickiem :p Czas na zmianę i teraz pytanie beta, czy sigma?
  11. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Hello Boss, ye Majkel, Majkel :D
  12. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zacząłem dbać o plecy i już maksów nie robie moja kochana Karolinko ;) Rekord 220 kg jak jeszcze sprawdzałem :D
  13. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jakieś ekipy wchodzą na żółwia?
  14. Kronika Przedwojenna - Himera

    Raczej peace and love ;) Szybki koniec i czekamy na Wojewódzki serwer :)
  15. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    A jakie dymy na FO :p Kujawsko pomorskie tylko na handel :)
  16. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    I jeszcze się dziwią dlaczego nie odczytuje wiadomości pewnie kliker, a jak mam odczytywać jak klikam w czar.
  17. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Taki serwer to byłby sztos. Można też podpiąć Hiszpanię, Francję, Niemcy, Holandię, Włochy i Austrię. Nareszcie chęci do gry by wróciły, bo na naszym podwórku brak motywacji na poważną grę.
  18. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Co ty opowiadasz ;) Znając Ciebie za kolejne 5 lat lub mniej będzie 10k
  19. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Teraz po 10k? :D
  20. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Alfa nareszcie zdobyłeś to co chciałeś :) Graty za forumowego sfinks-a.
Do góry