[Ulepszenie] Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19857
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tymi zmianami?

  • Tak, jestem za

    Głosy: 4 26,7%
  • Nie, jestem przeciw

    Głosy: 10 66,7%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 0 0,0%
  • Chcę zmian, ale nie takich

    Głosy: 1 6,7%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser19857

Guest
2Moja propozycja dotyczy zmiany dotychczasowego całkowicie nieopłacalnego systemu żądania jednostek od wiosek rolniczych na nowy. Obecnie zdobywa się tam małą ilość jednostek(1 - 6), co obniża jej nastrój i należy czekać na następne takie żądanie(2-12h). Proponuje, aby zamienić jednostki na bonusy(takie które można ukryć w ekwipunku):

1. Posiłki szermierze - miasto dostaje 2 szermierzy/h przez: 1h - 3 poziom, 2h - 4 poziom, 4h - 5 poziom, 6h - 6 poziom. Następne żądanie po upływie czasu trwania bonusu.

2.Posiłki procarze - miasto dostaje 4 procarzy/h przez: 1h - 4 poziom, 2h - 5 poziom, 4h - 6 poziom.

3.Posiłki hoplici - miasto dostaje 8 hoplitów/h przez: 1h - 5 poziom, 2h - 6 poziom

4.Posiłki kawalerzyści - miasto dostaje 12 kawalerzystów przez: 1h - 6 poziom

Obniżały by one poparcie odpowiednio (bez demokracji):

Szermierze -30%, Procarze -40%, Hoplici -60%, Kawalerzyści -80%.

Czas do następnego żądania jest liczony nawet gdy bonus został schowany do ekwipunku.

W tym samym czasie można żądać jednostek tylko od jednej wioski z wyspy(od następnej po upłynięciu czasu). Poparcie obniża się we wszystkich podbitych wioskach na wyspie.
Podane wartości są zależne od prędkości świata: tutaj podane dla prędkości x2.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7800

Guest
Odp: Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

patrz ile surków daje ci wioska a ile kosztują jednostki:)
nierealne
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

Ale żądanie surowców nie obniża poparcia.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

Istnieje coś takiego jak opcja splądruj;d
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

Obniżały by one poparcie odpowiednio (bez demokracji):

Chyba coś Ci się pomyliło i na myśli masz dyplomację:) Różnica wydaje się mała, ale jakże ogromna ona jest.

A co do pomysłu, to przesadzasz i to bardzo:)
 
Odp: Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

Wszystkiego łatwo mieć nie można.Jestem na nie.Co do samych wiosek.Dziennie można wycisnać około 10000 z jednej wioski czyli materiał na zalozmy 100 prockow.Bodajze 8 godzinne zadanie daje około 500 jednostek wszystkich surowcow czyli po przeliczeniu 5 procarzy+ czas ich produkcji.Teraz zobaczyc wypada ile daje wojsk wioska rolnicza,by ocenic czy to sprawiedliwe.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

Nie przekonuje mnie twoja propozycja zmiany systemu żądania jednostek. Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

Moim zdaniem ewentualnie można było tylko zmniejszyć z lekka czas pomiędzy żądaniami jednostek. Reszta powinna pozostać tak jak jest teraz.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry