Łażnie

  • Rozpoczynający wątek Blekihetman
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Szukałem nie znalałem.

Mam obecnie gospodarstwo na 36 lvl i moge wybudować łażnie która daje jak wiadomo 10% wiecej populacji ,i pytanie jest następujące:
Czy jeżeli teraz zrobię łażnię i wzrośnie mi populacja o 10% to czy po podniesieniu gospodarstwa na 40lvl po tym badaniu będę miał wtedy o 10% więcej ludzi z 40 lvl , czy zostanie te 10% z tego lvl gopodarstwa kiedy robiłęm badanie.
 

DeletedUser

Guest
jezeli teraz zrobisz laznie to przyrost liczy sie nie do poziomu na ktorym miales gospodarstwo jak budowales laznie tylko na ten, ktory teraz masz.Czyli jezeli teraz masz na 36 i wybudujesz to bedziesz mial (teraz) 10%z 36poziomy, ale jezeli np za tyd/miesiac/rok itd wybudujesz na 37/38/39/40 poziom to bedzie Ci sie liczyc z tego 37/38/39/40
 

DeletedUser17

Guest
Łaźnie zwiększają populację o 10% od stanu gospodarstwa czyli gdy twoje gospodarstwo mogłoby wyżywić 1000 jednostek to z łaźniami będzie 1100, a gdy podniesiesz lvl gospodarstwa do stanu pozwalającego wyżywić 2000 wtedy z łaźniami będzie 2200.

Nie ważne na którym lvl masz gospodarstwo w chwili zbudowaqnia łaźni, bo wraz z rozbudowaniem gospodarstwa bonus pochodzący z łaźni zwiększa się
 
Status
Zamknięty.
Do góry