Łaska...

  • Rozpoczynający wątek Anecia318W
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sorki ale nigdzie nie mogę znaleźć tej info - a może jestem ślepa? :eek: Chodzi mi o łaski. Czemu mogę mieć tylko do 500 skoro świątynię mam na 4 poziomie - dzięki temu szybciej przyrasta. I czy łaski działają tylko w razie potrzeby? Chodzi mi o rydwan, czy za każdy muszę płacić łaskami z osobna i czy jak go wezmę mam już na stałe? :rolleyes: Sorki za kłopot i mocne dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
Aneta. :p
 

DeletedUser

Guest
500 to ful :D z tego co wiem to więcej się nie da.

Co do rydwanu to wybierasz swoje miasto klikasz to użycie boskich łaska i klkasz rydwan, dostajesz raport i gites :D (rydwan jest na zawsze, tylko 1 za 50 łask).
 

DeletedUser

Guest
Ok dzięki mocne za odpowiedź. Czy tak jest z innymi łaskami? Bo nie wszędzie podany jest czas działania. Rozumiem, że mogę je uaktywnić teraz nie czekając na wojnę? Bo inaczej zapełni mi się magazyn z łaskami. Chodzi mi o błyskawicę na przykład. Mogę już teraz użyć tej łaski? Sorki za marudzenie ale jak tego się dowiem to już będę miała jasność. :confused:
Rydwan można tylko jeden? A jak będę miała drugie miasto czy mogę dokupić drugi czy jest już z urzędu skoro pierwszy zakupiłam?:cool:
 

DeletedUser

Guest
Rydwan możesz użyć kiedy chcesz (oczywiście musisz mieć 50 łask), piorun możesz użyć na tym samym mieście raz na 4 h. Jeżeli chodzi o Gniew Zeusa i Korzystny Wiatr to możesz użyć tylko jak idzie jakiś atak (gdy idzie na ciebie lądowy atak to możesz użyć Gniewu, a jeżeli wysyłasz statki na kogoś to możesz użyć wiatru.
 

DeletedUser

Guest
za 500 many zeusa możesz miec w jednym mieście 10 rydwanów -najlepsze jest to jak przejmujesz miasto komus i albo jak masz pełny juz młyn u siebie to zsyłasz rydwany na okupowane miasto i pomagaja ci bronić ale z wykorzystaniem mieszkańców tego miasta ,albo czekasz do końca okupacji i wtedy zsyłasz juz tam jako garnizon
 

DeletedUser

Guest
...

Czyli w sumie jak jest słaby nastrój i siła w wiochach zielonych mogę posłużyć się rydwanem? Dobrze kumam czy za bardzo blondi jestem? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
za 500 many zeusa możesz miec w jednym mieście 10 rydwanów -najlepsze jest to jak przejmujesz miasto komus i albo jak masz pełny juz młyn u siebie to zsyłasz rydwany na okupowane miasto i pomagaja ci bronić ale z wykorzystaniem mieszkańców tego miasta ,albo czekasz do końca okupacji i wtedy zsyłasz juz tam jako garnizon
Sos co Ty człowieku ludzi w błąd wprowadzasz. Żadne tam "zsyłasz".
Anecia. Czar "Boski Znak" używasz po prostu na swoim mieście i wtedy dostajesz jednostkę rydwan. Zabiera to 50 many. Czar ten możesz używać kiedy chcesz i ile chcesz o ile masz odpowiednią ilość many. Jak masz 500 many, to możesz zrobić sobie od razu 10 rydwanów pod rząd.
Te nowe jednostki zostają Ci już tak, jakby były wyprodukowane przez Ciebie w koszarach, więc nie znikają nawet gdy zmienisz boga na innego, ale oczywiście możesz je stracić w walce jak każde inne wojsko.

Przypuszczam, że jakby zaznaczyła inne miasto i użyła czaru, to miasto to dostało by rydwan od Aneci do własnej dyspozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry