[Ulepszenie] Łaski potrzebne do użycia zaklęcia

Czy zgadzasz się?

  • Nie - to zły pomysł :(

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser

Guest
Grep.jpg
Proponuję drobną, lecz pomocną zmianę w tym okienku. Zastanawia mnie to, dlaczego takiej opcji jeszcze nie ma :p
W podglądzie zaklęć (nie wiem jak to się dokładnie nazywa) widzimy ilość posiadanych łask od danego boga :)D) oraz ilość zaklęć, które możemy rzucić przy tej ilosci :)D). A czego brakuje???
Oczywiście kosztu danego zaklęcia!
Uważam, że dodanie ilości łask potrzebnych do użycia danego zaklęcia jest prostą poprawką, która może ułatwić działanie niektórym graczom.
Mogą pojawić się głosy: ,,PRZECIEŻ KAŻDY ZNA TO NA PAMIĘĆ!!!". Nie, nie każdy zna to na pamięć, wiele osób musi sprawdzać ten koszt ręcznie. Problem jest mniejszy, gdy stać nas na użycie zaklęcia, ale gdy nie mamy wystarczającej ilości łask - może przeszkadzać to, że nie wiemy ile nam brakuje.
Proponowany widok byłby dokładnie taki sam jak opis zaklęcia w Świątyni:
Grep2.png
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Łaski potrzebne do użycia zaklęcia

Też mnie to czasem irytuje, więc głos na tak
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Łaski potrzebne do użycia zaklęcia

Dla mnie jest to obojętne...osobiście wystarcza mi informacja, ile razy mogę rzucić dane zaklęcie. A poprawka mi nie zaszkodzi, więc obiekcji wielkich nie mam. Ciekaw jestem tylko, jakby to graficznie wyglądało, bo tam wiele miejsca nie ma...
 

DeletedUser7962

Guest
Odp: Łaski potrzebne do użycia zaklęcia

Mi też wystarcza ile razy mogę rzucić zaklęcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łaski potrzebne do użycia zaklęcia

Najprościej by było walnąć 25 ze znaczkiem łask pod grafiką, lub jak kto woli z lewej strony opisu bonusu, tego pogrubioną czcionką. Hehe. Obojętne. Jeśli komuś się przyda niech będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łaski potrzebne do użycia zaklęcia

Koledzy, zauważcie, że po wejściu w świątynię i najechaniu na zaklęcie zobaczymy niemal identyczny opis jak ten, który proponuję zmienić. Różnicą jest właśnie brak kosztu. To może być uznane za niedopatrzenie lub błąd, a poprawną formę przedstawiam w drugiej grafice (sami porównajcie z obecną) ;)
Innym rozwiązaniem, a raczej już ulepszeniem, jest właśnie dodanie tych dwóch lub trzech cyferek obok ilości zaklęć do rzucenia. Jutro postaram się dodać grafikę.

Rozumiem, że niektórym to bez różnicy, ale przyznacie, że taka poprawka nie zaszkodzi, nie? :)

EDIT: Po dzisiejszej aktualizacji sprawa została naprawiona! Opis zaklęcia już zawiera koszt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry